Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Amatör balıkçılık hobisi

Konu, 'Genel Konular' kısmında karantina14 tarafından paylaşıldı.

1. karantina14

karantina14 Aktif Üye

Arkadaşlar merhaba forumu çok uzun olmasada 1 ay içerisinden sıkı bir takipçisi oldum ve bu arada yeni bir surf kamış ve makine setide yaptım. :)
    Belli bir dönem balık tutmayı gerçekten bir tutku haline getirmiştim ama sonradan sebebini bilmediğim bir nedenden ötürü soğudum ve balığa gitmez oldun. daha sonra Eylül sonu gibi çinekop mevsiminin yaklaşması ile kendime bir set yaptım 150 TL gibi bir bütçe ile ve eski zamanıma geri döndüm. Çapariler, mantarlı takımlar vs. başladım takım yapmaya ve 1 ayakkabı kutusu çaparı oldu :) sonra mantarlı takımlar sanırım buda 30 u geçti... Daha sonra daha iyi ve gerçekten severek kullanacağım ve atarken ve kullanırken beni yormayacak ve emin olabileceğim bir set yapayım dedim. Ocak ayı başlarında setime kavuştum. Daha sonra rapala almaya başladım ve şuanda 15 tane çantada yatıyor. Sonra kurşunları ip misinaları bir baktım büyük pazar çantası dolmuş ve yeni bir çantaya geçmişim. :)
    Neyse lafı daha fazla uzatmadan sadete geleyim. Gerçekten amatör balıkçılık insanın zamanını ayıracağı, maddi bir ödenek ayıracağı (tabi imkanlar dahilinde) bir uğraş. Ben bu raddeye nasıl geldim hala aklım fikrim almıyor. Hatta bugün 5 ya da 6 tane daha rapala almayı düşünüyorum okadar yani :)
    Bu normalmi yoksa ben mi kendimi çok kaybetmişim. :D

2. Sponsorlu Bağlantılar