Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Amatör Bir Balıkcının Çantasında Neler Bulunur?

Konu, 'Balık Avı Teknikleri, Balık Nasıl Avlanır' kısmında emrecan1795 tarafından paylaşıldı.

1. emrecan1795

emrecan1795 Üye

Merhabar Ben Ve Benim Gibi Bu İşe Başlayalı Henüz Yeni Başlamış Sayılabilecek Abilerim İçin Yararlı Bir Konu Olacağını Düşünerek Bu Konuyu Açıyorum.
    Siz Değerli Büyüklerimin Yardımıyla Yavaş Yavaş Bir Takım Çantası Oluşturmaya Başlamak İstiyorum. Jig Takımım Ve Dip Takımlarım Tamam. Bunun Dışında Çapari,Dip Sırtısı Gibi Takımlarımda Mevcut. Ekipman Olarak (Rapala,iğne) vb Şeylerden Neleri Koymalıyım? Daha Çok Tekneden Avlanıyorum. Şimdiden Teşekkürler.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Can_Ordu

Can_Ordu Aktif Üye

4. İsottevfik

İsottevfik Aktif Üye

Tamirci, servisçi, nasıl ki takım çantası tam tekmil olmaksızın işe başlayamazsa, bu işe gönül veren kişiler de, aynı hesap.:) Hatta, her birnden yedekli bulundurulur. Eh geceleyeceksen, yiyecek, içecek ve sıkı giyim de envantere dahil edilmeli.:)

5. emrecan1795

emrecan1795 Üye

16.30 gibi tekne Suda, Geceliyoruz+Ertesi Sabahta Akşamı Ediyoruz Anca Öyle Kesiyor Balık Beni.. :)

6. roy

roy Aktif Üye

amatör balikciya çanta yetmez. çanta hiçbir zaman dolu gözükmez göze. 25 kilo takim götürürsün, av esnasinda aklina bise gelir çantanda bulamazssin. evimin çati katini bu ise ayirdim. tuzlu su surf ve spin takimlari ayri köselerde, tatli su spin ve yemli takimlari ayri bir kenarda, yemli avin degisik disiplin takimlari baska bir kösede, livarlar, kepçeler, kamis ayaklari, bilimum diger malzeme... brde yedek parça kösesi mevcut. orda da arizali makinalar, halkalari degismeyi bekleyen veya hasarli kamislar, makinalardan sökülen misinalar vs.. var.

7. murat karahan

murat karahan Aktif Üye

Malzeme say say bitmez ve her zaman bir şeyler eksik kalır ama ilk yardım açısından yanımda bulundurduklarım: cımbız, antiseptik merhem, antihistaminik (antialerjik), 50-60 derece ısı veren heatpack, ağrı kesici. Şimdiye kadar kullanmam gerekmedi hiçbirini ama belli mi olay...

8. fdirej

fdirej Yeni Üye

Botla av yapıyorsan olmazsa olmaz can yeleği.

Sent from my iPhone using Tapatalk