Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Amazon.com- tavsiye

Konu, 'Genel Konular' kısmında Mehmet Fatih tarafından paylaşıldı.

1. Mehmet Fatih

Mehmet Fatih Daimi Üye

Arkadaşlar Amazon alışveriş sitesini şiddetle tavsiye ediyorum..Dünya üzerindeki en güvenli ve müşterisini koruyan mükemmel bir servis ağına sahip.Devasa Depoları ve satış taktikleri yüzünden çok uygun fiyatlarla karşılaşabiliyorsunuz.Misal Türkiye'de 15 dolara gelen bir ürün amazon.comda 10 dolara gelirken birden stok-satış mekanizması yüzünden 2 dolara inebiliyor.Bunu ürünler arasında gezerken kendiniz yakalıyorsunuz.En ucuz ürünleri göster deyince herzaman karşınıza çıkmıyor..Ve ilk alışverişinizde Kargo bedava yapabilirsiniz çoğu arkadaş biliyordur ancak bilmeyenlerede ben hatırlatayım ki ben ikinci kargoyu bile bedavaya getirdim..Son siparişimde 14 parça ufak tefek birşeyler almıştım 2 parça halinde gönderdiler paketin ufak olanı gelmedi-Kargo takipte edilemiyordu neyse belli bir süre bekledim sonra amazon com chat servise yazdım ' Dedim böyle böyle paket yok ' Adam direk siparşe baktı evet kargo kayıp olmuş Paranızı mı istersiniz ürünleri tekrar mı yollayalım,Dedim ürünleri yolla çünki indirimli yakalamıştım parayı verse 7 dolar ürünlerin son fiyat nerdeyse 23 dolar(Ürünün biri Savagear sandeel slug pearl white 14 Cm-6 parça - 2.80 dolara falan yakaladım)..Peki dedi Kargo metodunu sizin için en hızlıya ayarlıyorum şöyle özür böyle özür..Arkadaşlar böyle bir sistem yok..Türkiyede olsa bizi dövmeye çalışır mağazada- online satışta..umuyorum bizimkilerde birşeyler kapar yabancılardan.Son olarak kargo bedava için amazom.Com sale ürünleri almayı unutmayın 35 dolardanda az olmasın yoksa sıfırlamak daha zor olur.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. winchester

winchester Aktif Üye Gold Üye

Yurt dışı büyük firmaların çoğu her zaman mallarının arkasında ve müşterinin yanındadır.

Mehmet Fatih bunu beğendi.
  4. Mehmet Fatih

Mehmet Fatih Daimi Üye

Doğrudur-Aliexpress dışında pek kullanmıyordum belki o yüzden amazon şaşırtmıştır ama istek doğrultusunda Kargoyu sıfırlamaları güzel herzaman olmasada.

5. Ogiveogi

Ogiveogi Daimi Üye

Konuşmaları ingilizce yaptınız dimi bide ortalama kaç günde geliyor

6. Mehmet Fatih

Mehmet Fatih Daimi Üye

10-20 günde geliyor paket Türkiye'ye gayet hızlı giriyor ama burası daha yavaş ^^ konuşmalar ingilizce - Help kısmından live chatı açıp adamdan rica ediyorsun önce çok zormuş gibi davranıyorlar ama kolay..özellikle ilk alışverişim diye belirtirsen direk yardım eder bir sürü forumda gördüm, bütün eşyaları özellikle Amazon sale den aldım kişilerden değil yani tarzı cümleler..35 dolara bedava kargo yazıyordu ama Amerika içinmiş gibilerinden değişik cümlelerle devam..siz alışverişi yapıyorsunuz ödemeden sonra Adamlar direk sıfırlıyor.yada alacaklarınızı sepete ekleyin önce admı ikna edin o sizi yönlendiriyor siparişi tamamlayınca direk sıfırlıyor..sistemde herşey gözüküyor mesela ikinci kargomu sıfırlatmak yada fiyatını indirmek için konuşma yaptığımda zaten sizin için 20 dolarlık bir indirim yapılmış demişti..kargo 10-20 arası değişiyor..Chatteki elemanların bir kotası var mesela onu kullanmışsa imkanı yok sıfırlamaz direk teşekkür edip yeni chat açarsınız.

7. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Bir zamanlar Cabelas'tan aldığım bir balık için aksesuar setin içindeki tartı çalışmayınca bana aynı seti kargo parası da almadan bedelsiz olarak göndermişlerdi.
    Böylece tek fiyata 2 bıçak, 2 metre, 2 pense vs gibi aksesuarlarım olmuştu.
    Bu adamlarda müşteri memnuniyeti sınırı yok.

winchester bunu beğendi.