Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

An itibariyle kaçak çinekop avı!

Konu, 'Jandarma ve Sahil Güvenlik İhbar Hatları' kısmında emrepasa tarafından paylaşıldı.

1. emrepasa

emrepasa Aktif Üye

Twitter de karşılaştığım bir mesaj!

mehmetesen mehmet esen
    Kacak çinekop açmayan balıkçı tekneleri korsan gibi bir anda koya giriyor ağları atıp çekiyor ve kaçıyorlar.Bir Devlet birimi yok!!!
    5 dakika önce
    »mehmetesen mehmet esen yasar_gunacgun tarafından
    Basından arkadaslar Anadolu Kavagı'nda 7 balıkçı teknesi kacak çinekop avliyorlar 174 e söyledim biz birsey yapamayız dediler.gorev sizde.
    28 dakika önce Favorilere ekle Retweetle Yanıtla

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Yaparlar mı yaparlar.
    Yanlarına kar kalır mı kalır da bunları nereye satıyorlar.
    İntikam olsun diye mi yapıyorlar acaba?

4. mrtsezal

mrtsezal Aktif Üye

yenileri çıksın diye güncelleştirme yapıyorlardır............tutukça yenisi gelir misali....
    çok yazık

5. hunter

hunter Daimi Üye

Fazla uzağa gitmeye gerek yok sevgili Şeref,hemen arka sokağında sayılır Pendik balık pazarı.

Pazar günü Çupra almak için gittim,tezgahtaki Çinekop(zaten yasak) niyetine sattıkları balığı görsen yeminle Yaprak bile demezsin. !!!

Yanımda kızımda vardı,konuşsam kendimi biliyorum kavga ederim,sinirimden kendimi yedim,içimden söylediklerimde bana kalsın.

Bu arada merak edenler için,Yaprak bile sayılmayacak balık için yazdıkları fiyat 35.00.tl !!

6. lüferoski

lüferoski Aktif Üye

Pazartesi azdaha kavga ediyodum kimsenin umrunda degil . Bu Balik yasak dedim adam bana Bu ülkede namazda yasak dedi şok oldum hamsimi aldım çıktım.

7. mrtsezal

mrtsezal Aktif Üye

ya boşa kavga etmeye gerek yok...herkez kendi işini yapsın,,,koydugu yasagı denetlesın, cezasını kessın....biz ne desek boş...dost acı söyler BURASI TÜRKİYE................

8. hunter

hunter Daimi Üye

Sevgili Murat,

Ne yapsak,ne etsek ancak kendi,kendimizi yememizle kalıyoruz.

Asıl meselede bu zaten,sesimizi çıkaramamamız,sesimizi duyuramamamız...seninde dediğin gibi malesef Türkiye gerçeği,çok yazık.

Koyduğu yasağı denetleyemeyen kurumlar nasıl oluyorda bunun rahatlığını sürebiliyorlar anlamıyorum,duymamaları ve bilmememerine imkan yok,şu sigara yasağı konusunu ne kadar kovaladılar az çok görüyoruz,buda o kadar zor olmasa gerek.
    Selamlar.

9. Emiraslan74

Emiraslan74 Yeni Üye

Bugün bir balıkçı tezgahında çinekop satıyorlardı.174 ü aradım satan dükkanın açık adresini istediler.Bilmiyordum.Güzelyalı feribot iskelesinin girişinde Eğitim mahallesi muhtarlığının karşısında ve dükkanın adını söyledim yeterli bilgi olmadığını ve açık adresiyle kapı numarasını öğrenip öyle aramamı söylediler.Nasıl bir iştir bu ben anlamadım

10. melih_boyaci

melih_boyaci Aktif Üye

Kadıköydeki balıkçıların olduğu sokağa gittim.aynı durum orada da var.İleride çocuğuma balık yedirebilcekmiyim acaba???

11. Şemsipaşalı

Şemsipaşalı Aktif Üye

Daha ilginç bir olay anlatayım ben sahilden yeni geldim üstümü bile tam cıkarmadım sayılır. Şemsipaşada kıyıdan 30 metre acığa adamlar ağı serip ardındanda suya elektirik vermişler ben tam olayı anlamadım arkadaşlar anlattılar balık sudaki parlmayla ağın olduğu yöne kaçınca balıkları topluyorlarmış.Bunların akıllanacağı yok denetimlerde artık zayıfladı zaten olduğu olacağı bu kadardı bizim insanımız yine insanlığını gösterdi maalesef:mad: