Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Anıl marin

Konu, 'Tekne İle İlgili Genel Bilgiler' kısmında Jrjkr tarafından paylaşıldı.

1. Jrjkr

Jrjkr Yeni Üye

İyi akşamlar,

Anıl marin 4.60C blue sea model tekne ile ilgileniyorum.en uygun motorunda 40 lık olacağını düşünüyorum.düşüncenizi öğrenebilirmiyim? Sizce bu tekne nasıldır? Hiçbir tanıdığında bu tekneden olan varmı? Ayrıca 40 lık motor sizce bu tekne ile uygunmudur?

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Tekne için olumsuz bir şey pek duymadım. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olacaktır.

4. Jrjkr

Jrjkr Yeni Üye

Teşekkür ederim hamdi bey, bende bilgili ve deneyim sahibi kişilerin düşüncelerini bekliyorum.. Fuardan sonra almayı düşünüyorum bu tekneyi..

5. Rapalacı

Rapalacı Daimi Üye

Agir teknedir 40 50 beygir motorla harika olur. Turkiyede alabileceginiz o boyda en iyi fiber teknedir.

Jrjkr bunu beğendi.
  6. Jrjkr

Jrjkr Yeni Üye

Teşekkür ederim bilgiler için.işin kotüsü bu tekneyi henüz suda göremedim :) caddebostandan tuzlaya bütün barınakları gezmeme rağmen bu tekneye denk gelmedim :) tamamen kapalı kutu benim için..

7. setacom

setacom Aktif Üye

4.60 c aynısı bende var. 3 sezondur kullanıyorum. Son derece dengeli oturalım güzel bir teknedir. Ben kabinini söktürdüm balıkta kullanıyorum. Kıçtan takma 4 zamanlı 25 bağ mercury kullanıyorum son derece memnunum . Tavsiye ederim.

Jrjkr bunu beğendi.
  8. Jrjkr

Jrjkr Yeni Üye

Teşekkürler bilgi için.ilk defa bu tekneye sahip birisiyle karşılaştım :) bende balık için ancak daha çok gezinti için kullanmak istiyorum o yüzden kabinli şekilde kullanmak bana daha cazip geliyor.
    Size bir sorum olacak; firmadan memnun olmayanlar var, acaba siz olumsuz birşeyle karşılaştınızmı anıl marin ile alakalı?

9. setacom

setacom Aktif Üye

Firmanın sahibi Hasan bey'dir 3 yıldır ne zaman bir problemim olsa hemen bizzat kendisi ilgilenmiştir.Ben kendi adıma firmadan ve teknemden çok memnunun sizede kesinlikle tavsiye ederim.

Jrjkr bunu beğendi.
  10. Jrjkr

Jrjkr Yeni Üye

Pazartesi günü bende firmaya gideceğim umarım showroomda bu tekneden vardır.