Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ANKARA AVLAKLARINDAN MERHABALAR

Konu, 'Tanışalım' kısmında cemozen06 tarafından paylaşıldı.

1. cemozen06

cemozen06 Yeni Üye

ŞİMDİYE KADAR SADECE HAYMANA DİKİLİTAŞ AVLAĞINA GİTTİM. TURNA VE SAZAN ÇIKAN AVLAKLARI DENEYİP GİDEN ARKADAŞLAR VARSA RİCA EDECEĞİM. BİRDE AİLEMLE ÇOLUK ÇOCUK GİTMEK İSTİYORUM. BUNUN İÇİN AĞACIN BOL OLDUĞU AVLAKLARI SÖYLERSENİZ SEVİNİRİM.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Aramıza hoşgeldiniz.

4. cemozen06

cemozen06 Yeni Üye

TEŞEKÜR EDERİM HAMDİ BEY.SİZİN ENGİN BİLGİLERİNİZDEN FAYDALANMAK VE ANKARADAKİ AVLAKLARDA ZAMAN GEÇİREN DİĞER KARDEŞLERİMİZLE İSTİŞARE ETMEK BENİ MUTLU EDECEKTİR.TEŞEKÜRLER.

5. says

says Aktif Üye

Bende Ankara`da yaşıyorum bugune kadar Ankara`da hiç balığa çıkma şansım olmadı şimdi ehliyetimi aldım artık gidebilirim bazı yerlere ama şehire en yakın verim alabileceğimiz avlaklar neresidir hiç bilmiyorum bilgi verebilecek ler lütfen yardımcı olsunlar ayrıca avlanma yasağı olan yerlere nereden bakabilirim Ankarada Göksu parkında ki gölü yapay diye biliyordum doğalmış biraz küçük ama balık var deniyo evim oraya yakın baya şimdi orayı deneyeceğim bakalım :D

6. mertsak

mertsak Üye

göksu göletini haziran 15 e kadar deneyemezsin ))) çünkü avlanma yasağı var ))) bende geçen hafta deneyim diye gittim balık tutulacak yere tebliği asmışlar . ))

7. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Hoş geldin Cem

8. sunny1403

sunny1403 Daimi Üye

Hoşgeldiniz.

9. says

says Aktif Üye

aaa işte bak bu olmadı peki göksuda ne balık çıkıyor ben daha tutana denk gelmedim :D ne atıcaz avlanmak için 15 haziranda direk ordayım :D Ankara`da bi eğmir gölüne nasıl gidiliyor biliyorum başkada yok :D şehire yakın balık olan bi avlak bulmam lazım Batıkentte oturuyorum

10. mertsak

mertsak Üye

sazan var göksuda , ufak bir yer veriyolar balık tutmak için. oradan oltanı sallıyorsun . sazan tutan görmedim ama sazan gördüm suca 40 cm civarı . balık alıkoyamıyorsun tuttuğunu salıyorsun ya da idareye veriyorsun ))) zaten o gölün balığı yenmez, ufak ve kirli suyu . eskiden göksu çevresi yapılmadan çok balık vardı. pikniğe gelenler ne varsa alıp götürüyordu.
    ankara çevresinde sana çok yakın olmasada 30 dk mesafede çanıllı göleti var , turna kadife çıkıyor diye biliyorum. ben geçen sene kızılırmak taraflarına gidiyordum , oralar daha güzel avlanmak için ,ferah ,temiz.

11. cemozen06

cemozen06 Yeni Üye

CANIM KARDEŞİM ÖNCELİKLE EHLİYETİN İÇİN TEBRİKLER BİRDE NACİZANE ÖNERİ EMNİYET KEMERİ TAKMADAN TRAFİGE ÇIKMA.ANKARAYA EN YAKIN YERLER DİKİLİTAŞ BARAJ GÖLETİ YAKLAŞIK ANKARAYA GÖLBAŞI HAYMANA YOLUNDAN MERKEZE 55 KM DİR.ÇOK GÜZEL TROFEYE YAKIN TURNA ÇIKIYOR AMA ÖNCELİKLE BARAJA GİTMEDEN CANLI SUDAK VEYA GÜMÜŞ GÖTÜRMENİ TAVSİYE EDERİM BEN 1 NİSAN BERİDİR HAFTA ATLAYARAK 3 KERE GİTTİM.ALDIĞIM İLKİNDE 6 İKİNCİSİNDE 9 ÜÇÜNCÜSÜNDE 6 ADET TURNA ALDIM BENDE SENİN GİBİ DAHA YENİ BAŞLAMIŞ AMATÖRÜM. AMA DENEYEREK BİRYERLERE GELDİM DİYE BİLİRİM. EN AZINDAN HANGİ ŞAMANDIRAYA HANGİ KURŞUN TAKILIR BİLEBİLİYORUM SANA TEK TAVSİYEM BALIKÇILIGI İYİ BİLEN BİR AV BAYİİ İLE SAMİMİ OLUP OLTA BAGLAMAYI VE AVLAKLARI CANLI DUYUP GÖRMENDİR BEN ÖYLE YAPIYORUM.GELELİM BAŞKA YERLERE.ANKARAYA EN YAKIN YER KURTBOĞAZI.KÖPRÜ KÖY.ÇANILLI GÖLLERİ BURALARDA SAZAN VE TURNA DENEYEBİLİRSİN.ÇANILLIYA GİDERKEN YENİ KENTTE CANLI GÜMÜŞ DİKİLİTAŞA GİDERKEN GÖLBAŞINDA RESTORANTLARIN ARADA KARAVANDA ŞABAN USTA VAR ŞU GÖL BİSİKLETLERİNİ KİRALAYAN ONDAN CANLI YEM ALABİLİRSİN YANLIZ CANLI YEM KOVASI ŞART.HA UNUTMADAN DİKİLİTAŞA GİDECEKSEN YANINDA MUTLAKA EN AZ İKİ ADET PLAJ ŞEMSİYESİ ŞART YOKSA YANARSIN BİRDE ÇOK ERKEN GİT YER KALMIYOR.ÇANILLI VE KURTBOGAZINA GİDERKENDE YANINA AL.SANA BOL ŞANS VE RASTGELE DİYORUM.