Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ankara balık organizasyonu

Konu, 'Gelecek Balık Avı Organizasyonlar ve Planları' kısmında nut.ter tarafından paylaşıldı.

1. nut.ter

nut.ter Yeni Üye

Arkadaşlar merhaba arınaza yeni katıldım ankarayada yeni geldım sayılır adım mahmut ve dikmende oturuyorum Ankarada nereye gıdılır nerde balık tutulur hıc bı bılgım yok .
    foruma baktım ama ankarada yakın zmanda yapılacak bir organizasyon bulamadım diyorum kı bu cumartesi toplanalım ve gidelim biyerlere tabikide bize yol gösterecek üstadlarıda bekliyoruz benım aracım var 4 kişiye kadar ben alabılırım en azından keyıflı bır cumartesı gecırırız ?:confused::confused::confused:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. KalamA

KalamA Daimi Üye

Mahmut merhabalar, öncelikle aramıza hoşgeldin. Organizasyon düzenlemek sanıldığı kadar kolay olmuyor maalesef, bundan dolayı öyle çok sık organizasyonlarımız olmuyor ve olduğunda da daha çok İstanbul ağırlıklı oluyor. Diğer iller olarak biraz zayıf kalıyoruz bu konuda. Misal geçen 19 Mayıs'tı sanıyorum, Ankara'da tatlı su avcılığında oldukça deneyimli Tunç abim kendisine avdaş aradığını söylediği, tıpkı seninkine benzeyen bir mesaj yazdı fakat cevap yazan bile olmadı. Umuyorum bu çağrına cevap gelir ve güzel bir organizasyon düzenleyebilirsiniz

4. nut.ter

nut.ter Yeni Üye

hoşbulduk verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim inş gercekleştire biliriz bu sefer :)

KalamA bunu beğendi.
  5. nut.ter

nut.ter Yeni Üye

yokmu kımse ?

6. Serdar75

Serdar75 Üye

Selam Mahmut,
    Bende Ankara'lıyım ama tatlı su avına pek gidemiyorum. Her sene yıllık izni bekleyip kurtlarımı denizde döküyorum :) Umarım bir gün denk gelir de Ankara ve çevresinde de balık avı yapar ve tanışırız. yalnız benim iş yoğunluğum biraz fazla olduğu için nasıl denk gelir bilmiyorum. Mesela sen cumartesi demişsin ama benim için mümkün değil. ilerde bir gün görüşmek dileğiyle...

7. nut.ter

nut.ter Yeni Üye

anladım olmazsa herkese uyan bır gun belırlerız gunler oncesınden plan yaparız ıns o sekılde denk gelırız hangı gunler musaıt olabılıryorsun iş denk gelıp tanışıp avdaş oluruz :)

8. eraysarac

eraysarac Üye

Hakikatten bu sorun hep yaşanıyor.Ancak bunun çözümü Ankara da yerleşik balık sevdalılarının iletişim bilgilerinin olması.
    Tel , mail bilgilerini bir şekilde edinip gitmek istediğimizde arayıp sorabiliriz.
    Tabiki tüm şartlar uygun olduğunda gitmeyi herkes ister.

Selamlar..

nut.ter bunu beğendi.
  9. nut.ter

nut.ter Yeni Üye

ankarada bu konudaki sıkıntı büyük...