Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ankara Deniz Balıkçıları Kulübü

Konu, 'Duyurular' kısmında cenkozatay tarafından paylaşıldı.

1. cenkozatay

cenkozatay Üye

Sevgili Dostlar,

Yeni bir amatör balıkçılık kulübü kurmak için konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum ama daha uygun bir yer bulamadım. Desteklerinizi bekliyoruz...

Facebook'da Ankara Deniz Balıkçıları Kulübü Sayfamız Açılmıştır. Amacımız; maalesef denizi olmayan Ankaramızda yaşayan balık avı sevdalılarını bir araya getirmek ve balık avı sezonu boyunca çok sık olarak üyelerin istekleri doğrultusunda ülkemizin farklı denizlerinde hep birlikte spinning, surf casting, jigging ve tekneden yemli balık avı gezileri düzenlemektir. Ayrıca ülkemizin farklı bölgelerindeki Balık Avcıları Dernekleriyle Ortak Organizasyonlar düzenlemek, balık avı yarışmaları ve organizasyonlarına "Ankara Deniz Balıkçıları Takımı" olarak katılmak ana hedeflerimizdir. Buna ek olarak; balık avcılığına gönül vermiş dostlara ve yeni başlayanlara eğitimler vermeyi ve antrenmanlar düzenlemeyi amaçlamaktayız. BU HOBİYE GÖNÜL VERMİŞ TÜM ANKARALI DOSTLARIMIZI YENİ KURULAN KULÜBÜMÜZÜN KURUCUSU VE ÜYESİ OLARAK ARAMIZDA GÖRMEKTEN BÜYÜK MUTLULUK DUYARIZ. Facebook'da "ANKARA DENİZ BALIKÇILARI KULÜBÜ" sayfamıza bekliyoruz.

Görüşmek dileğiyle...

HAWG, frenzy, stratejist ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. korayb3406

korayb3406 Aktif Üye

Merhaba Cenk Bey, girişiminizden dolayı ve bir Ankaralı olarak sizi kutlarım. Umarım "Ankara Deniz Balıkçıları Takımı" sadece facebook üzerinde yoğunlaşmaz. Benim gibi facebook'tan bıkan ve facebook kullanmayan arkadaşlar varsa konuyu kaçırmamış oluruz.

4. cenkozatay

cenkozatay Üye

Merhaba Koray Bey,

İnanın bende 3 yıldır kullanmadığım facebook hesabımı bu organizasyon için açtım ☺

Aslında facebookda açmamın nedeni daha fazla kişiye duyurmak, belli bir üye potansiyeli oluşturmak ve daha sonra bir buluşma yapıp neler yapabileceğimizi konuşmak. Eğer bana telefon numarası veya email yollarsanız gelişmelerden ve buluşmadan sizide haberdar ederim. Görüşmek dileğiyle.

5. korayb3406

korayb3406 Aktif Üye

Cenk Bey, denizi olmayan ama TSSF'nin en çok dalış brövesi verdiği ildir Ankara. Bu nedenle Ankara Deniz Balıkçıları Takımına katılacak kişi sayısının da fazla olacağını düşünüyorum. Facebook kullanıcısı olmasam da kulübün ilk katılımcılarından olmaktan onur duyarım. İletişim bilgilerimi özelden göndereceğim. Güzel organizasyonlarda görüşmek dileğiyle.

6. cenkozatay

cenkozatay Üye

İnşallah öyle olur da hep birlikte güzel organizasyonlar yapar, trofe avlar gerçekleştirir ve en önemlisi güzel dostluklar kurarız. Görüşmek üzere.

7. cenkozatay

cenkozatay Üye

Tüm Ankaralı Balık Sevdalılarını Bekliyoruz.

8. Önder Kanığ

Önder Kanığ Moderatör Yönetici

Sevgili Cenk;
    Ankara'da Deniz Balıkçıları Klubü kurmak bunu devam ettirmek büyük özveri gerektirecektir.
    Öncelikle medeni cesaretiniz için tebrik eder,başarılar temenni ederim.:)
    Hayırlı olsun.

9. cenkozatay

cenkozatay Üye

Merhaba Önder Bey,

Açıkcası bu düşünce kendi ihtiyacımdan çıktı. Maalesef çevremde balık tutmayı seven biri olmadığından balık avına gidemiyorum; Ankaradaki mevcut derneklere bakınca da deniz organizasyonu yapılmadığını gördüm. Ankaradan hafta sonları 2-3 gün Manavgat, Akçakoca, Amasra gibi yakın yerlere balık avlamaya gidecek insanların olacağını düşünüyorum. Ayrıca birlik olunca hem av daha keyifli hemde gezi maliyetleri daha uygun olacaktır. Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim, inşallah iyi bir ekip ve dostluklar kurabiliriz.

Önder Kanığ bunu beğendi.
  10. GOKHAN AKSOY

GOKHAN AKSOY Daimi Üye

Ben de varim

korayb3406 bunu beğendi.
  11. MADMAN

MADMAN Aktif Üye

Cenk bey benide yazın elimden ne gelirse desteğe varım :harika: