Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ankara Kurtboğazı

Konu, 'Göller, Barajlar, Akarsular ve Diğer Tatlısu Avlakları' kısmında sameteryavuz tarafından paylaşıldı.

1. sameteryavuz

sameteryavuz Üye

Herkese Merhaba ;
    2 haftadır sabah suyundan başlayıp akşam suyu vaktinin bitimine kadar durmadan sasinden i kaşığına, maket sahteye vs deniyoruz ama 1 tane bile vuruş alamıyoruz. Okadar çok kişi at çek yapıyor ki 1 kişi bile ne tuttu ne vuruş aldı.Bu aralar gittiniz mi sizde ? Yoksa kurtboğazında bişey mi oldu ? Ölü ufak balıklarda gördüm geçen hafta. Yoksa ben tarihi ve hava şartlarını mı tutturamıyorum

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. burakgulas

burakgulas Aktif Üye

2 3 sene önce tüm gölleri gezmiştik bu zamanlardı yanılmıyorsam durum aynıydı çoğu yerde Akyarda göl yüzeyinde güneşlenen devasa turna dışında ve 3 numara meppse takılan 8cmlik perch dışında canlı izi yoktu. Şuan yağmurlu hava bir yüksek bir alçak o yüzden balık daha kıyılamadı sanıyorum. Bilinçsiz avcılıkta nüfusu baya hırpalıyor kıyılarda oda ayrı mesele.

sameteryavuz bunu beğendi.
  4. M.Taha D.

M.Taha D. Daimi Üye

20160517_174215.jpg
    17 nisan 17.45 civarı kurtbogazindan alınmıştır.. Daha sonra 2-3 tane de limit alti suya iade oldu.. :) bence biraz daha zaman var havalar ısınmadı ama ramazan dan sonra iyice hareketlenir..

korayb3406, burakgulas ve sameteryavuz bunu beğendi.