Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ankara'da Sazan

Konu, 'Göller, Barajlar, Akarsular ve Diğer Tatlısu Avlakları' kısmında erenoyar tarafından paylaşıldı.

1. erenoyar

erenoyar Yeni Üye

arkadaşlar selam bu aralar temelli göleti ne durumda bilen varmı acaba gidip gören falan av yasağı varmı yokmu durum nedir??:)

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. erenoyar

erenoyar Yeni Üye

önerilecek başka yerlerede açığım bir fikri olan yokmu arkadaşlar?

4. Atila KÖKSAL

Atila KÖKSAL Aktif Üye

Ankaradan fazla arkadaş yok sanırım forumda :) eren;
    Sazan için önereceğim yerler var ama şuanki su sıcaklıgı avı etkiler haberin olsun. Önereceğim yerler: Sazan için Dikilitaş ve Mogan
    Turna ve kadife için Çanıllı derim rastgele.

5. kop49

kop49 Yeni Üye

sazan balık benim için bir ekol.ben ve bir kaç arkadaşım istanbuldaki ve civar illerdeki göl barajları karış karış gezmekteyiz.fakat her gittiğimiz yerde büyük hüzün yaşamaktayız.doğa tacirleri diğe adlandırdığımız bazı insanlar.yasak olmasına rağmen özellikle ömerli barajında büyük anaç sazanları kalt etmekteler.hemde ilginç yöntemlerle.burdan okuyanlarımdan ricam varise eş dost akraba tanıdğınız bu konuyu onlarla paylaşın devlet büyüklerimize duyurun.geceleri kapalı kasa araçların içinde.tekne taşınmakta ve orman içinde bir çok tekne saklanmakta.geceleri atılan dev ağlar ile doğa kalt edilmekte.devlet büyüklerimizin bu konuya bir şekilde diktlerini çekmemiz gerektiğini düşünüyorum.bunu ihbar olarakta değerlendire biliriz.özellikle.kurtdolmuş köyü,balıca köyü,emirli köyü civarlarında onlarca ağ atılmakta ve doğa üçkuruş para için kalt edilmekte. buda biz amatör balıkçıları kahretmekte.selamlar

6. bunebu

bunebu Yeni Üye

kardeş ben balık tutmak istiyorum fakat yemem dersen sana zevkli sazan tutacağın ,balık tutma heyecanı verecek bir yer söyleyim polatlı kargalı gölü mısır taktığın oltayı daha suya sokar sokmaz didiklemeye başlıyorlar ve sonra hayatında tutabileceğin en küçük sazanı tutuyorsun:p:) fakat çok zevkli bir av oluyor tut bırak o kadar.

7. bunebu

bunebu Yeni Üye

kardeş cevap yazmıştım fakat bende kendi cevabımı göremiyorum :) polatlı kargalıya gidersen mısırla çok zevkli avlar oluyor fakat balığı yenmez küçük ve lezzetsiz.ama muhteşem ve zevkli av heyecanı oluyor.
    birde ankaradan biraz uzak bir yer var dev gibi aynalılar çıkıyor ama orayı söyleyemem ki :)

8. emre204513

emre204513 Yeni Üye

MERHABA ARKADAŞLAR ANKARADA BALIK TUTMAK İÇİN GRUP OLUŞTURALIM...

9. nahit

nahit Yeni Üye

sazan tutmak için denemediğim yer kalmadı ankara ve civarı için yer ve yöntem önerirseniz sevinirim

10. CroniqDely

CroniqDely Üye

Turna aavı istiyenler Köprüköy(KESİKKÖPRÜ)ye gitsinler