Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

anlamadım bi türlü yardım

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı ve Uygulamalı Teknikleri' kısmında HoRoRDaYs tarafından paylaşıldı.

1. HoRoRDaYs

HoRoRDaYs Yeni Üye

Abilerim öncelikle hayırlı ramazanlar 14 yaşımdayım ve bir kamış 2 makinem var markaları Abu garcia 6500 c3 diğeri ise Daiwa 1500 cobalt spın kamışım trphy xl custom series diye bişe bunlarla nerde ne yakalayabilirim maltepede oturuyorum üsküdardan uzak olmasın lütfen şimdiden teşekkürler
    :confused::confused:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Dragos sahilde istavrit, izmarit gibi Balik avları yapabilirsin.

4. ambrosia

ambrosia Aktif Üye

Abu garcia 6500 c3 : bu makina multiplayer bir makinadır ve buna uygun kamış ve oldukça çalışma gerektiren bir teknik ile surf disiplininde avlanabilirsin. BU makina nereden eline geçti ?

5. HoRoRDaYs

HoRoRDaYs Yeni Üye

Babam eskiden teknede tutuyordu bu makine ile şimdi tutmuyo basına bir kaza geldi bıraktı 2 yıldır hiç oltaya elini bile sürmedi ben soruyorum cevapda vermiyor malesef.

6. duzensiz

duzensiz Daimi Üye

dün akşam pendik sahilde gözattım olta atanlara, fosfor takılı şamandıra altına 10'lu çapari onun altınada 15-20gr'lık kurşun takmışlar. atıyorlar ileri 5-10 dakika bekleyip şamandıra ufak ufak hareketlendiğinde çekiyorlar birli ikili istavrit alıyorlar.