Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

ANTALYA Balık Av Durumu Raporları(Lara, Konyaaltı, Adrasan, Alanya, Manavgat, Kemer, Kaş, Serik)

icaglar

Üye
Adı
ibrahim çağlar
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Bilgi için teşekkür ederim. okuduğum bilgilere göre kayalık yerlerde bulunuyormuş bu arkadaşlar.sanırım yarın sabah adonisin alt taraflarında olacağım umarım verimli olur.

icaglar

Üye
Adı
ibrahim çağlar
Kan Grubu
A Rh Pozitif
@Babali07 sabah suyuna yetişemedim öğlen vakti biraz denemeler yaptım 3erli 5erli takipte aldım fakat bir türlü tasmayı takamadım. gördüğüm kadarı heyecanlanmama yetti biraz daha araştırma yaptıktan sonra alıcam o arkadaşları :)

AtılganT

Üye
Adı
ATILGAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
S.A bu alşam 7:30 8 gibi Konyaaltı sahilde olacağız 3 kişi gelmek isteyen arkadaşlar varsa haberleşelim

AtılganT

Üye
Adı
ATILGAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Antalya veya bölgesinde hiç mi av yapılmıyor konuyu canlandıralım biraz hem biz de biraz fikir sahibi oluruz değerli balıkçı arkadaşlar

Mehmet Fatih

Daimi Üye
Adı
Mehmet Fatih
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Kıyıdan pek verimli değil gibi teknecilerde demekki forumlara takılmıyor.

Babali07

Aktif Üye
Antalya veya bölgesinde hiç mi av yapılmıyor konuyu canlandıralım biraz hem biz de biraz fikir sahibi oluruz değerli balıkçı arkadaşlar
av yapıyoruz ancak forumlara fazla takılma fırsatımız yok. Şu an Lara bölgesinde muazzam izmarit çıkıyor tekneyle. giden herkez memnun dönüyor.
kemer-3 adalar arası güzel mercan alınıyor.
kıyı avı olarak konyaaltı bol bol barakuda alan arkadaşlar var özellikle sabah suyunda. Lara bölgesinde güzel levrek yapmıştı levrek şu an için pek yok gibi. 1 ay öncesine kadar güzel kiloluk kefal alınıyordu şu an o da bitti gibi.
gece kıyıdan tek tük karakulak alınmaya başladı. mırmır çok çıkmasa da o da tek tük alınıyor.
kayalık bölgelerde sargoz başladı. kalamar alıyorlar ama bi ben alamadım :D
şu an için bölgede bildiğim kadarı ile son durum bu

Fisher07

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Kıyıdan kiloluk kofana, akya, kuzu, torik ve levrekler çıkmıyor. Tekneyle amatör iseniz kiloluk fangri, grida falan alamazsınız. Ahtapot, kalamar falan hak getire... Buaralar bişey yok yani :):(