Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Antalya Belek

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında karga tarafından paylaşıldı.

1. karga

karga Aktif Üye

Merhaba arkadaşlar haftasonu tatil icin Antalya Belek'e gidecem sizce oralarda spin ve Lrf avı yapsam sonuç alabilirmiyim hic bilmediğim yerler herturlu öneriye açığım

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Abdullah SÜRÜCÜ

Abdullah SÜRÜCÜ Daimi Üye

Sende ne çok geziyorsun Bahadır :)

4. Ogiveogi

Ogiveogi Daimi Üye

Ben lara tarafından otelin iskelesinden tirsi ve isparı ttun bide iri istavrit gördüm ama 2.kez dere ağzına olta atmaya gittiğimde sahte dibe takıldı abanıyım derken ip koptu kamış ucu da denize gitti soare kamışı riske atmaya değmez

5. karga

karga Aktif Üye

Abi herkes öyle diyor ya :)

6. karga

karga Aktif Üye

Yok zaten soareyi götürmem uçakla gidiyoruz tırsarım bagajda bisi olur falan yedek takımı götürürüm

Ogiveogi bunu beğendi.
  7. karga

karga Aktif Üye

Arkadaşlar yok mu tavsiye

8. Mehmet Fatih

Mehmet Fatih Aktif Üye

Antalya için bir şekilde Savaş Dursuna ulaşıcan :> Lrf, Antalya ondan soruluyor sanki

9. Levreko

Levreko Aktif Üye

Belekte şu an için kıyıdan hafif kurşunlu üç iğneli dip takımıyla tavuk göğüsü kullanarak fazla uzağa atmadan lokum balığı çıkar onun dışında pek fazla bişey beklenmez.. Eğer iskelesi olan bir otelde tatil yapacacaksanız eğer iskelenin altında akşamları led ışık yanıyorsa mutlaka yeşil parlayan raglot 5cm silikonlardan bir takım yapın iskelenin ışıkları yanarken at çek yapın sarıkanat istavrit ve levrek alma şansınız olur. Lrf belek için iyi değil zemin çok kumlu kaya hiç yok şimdi kumluk yerde mırmır çıkar diyenler olur ama gelmiyor orada lrf ye ben çok denedim hep havamı aldım. Mırmır içinse sabah çok erken saatte otel iskelesinden canlı sülüneze iyi geliyor biz hep öyle avlıyoruz, canlı sülünezide serikte çınaraltı meydanının orada eski cuma pazarının oradaki pasajda akdeniz balıkçılıkta bulabilirsiniz. Canlı boru kurdu serikte bulamazsınız. Serikte tercih edilmediği için oltacılar satmaz ama dondurlmuş sülünezde satılır serikte ama mırmır pek gelmez dondurulmuşa, canlıya iyi geliyor. Akdeniz balıçılıkta hazır yapılmış raglot silikon takım herzaman satılır, Serik Akdeniz balıkçılık tel: 0541 919 49 19

Mehmet Fatih ve coner bunu beğendi.
  10. tkavalli

tkavalli Yeni Üye

at su üstünü sabah suyuna savagear panic preyi nasip bu. 2 şubatta belekte tatilde bende güzel bir boy levrek almıştım su üstü ile. Rastgele

11. karga

karga Aktif Üye

Arkadaşlar cok sağolun

Kadir 'Pkmz ve Levreko bunu beğendi.