Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

antalya için rapala önerisi

Konu, 'Spinning Avcılığı Teknikleri ve Malzemeleri' kısmında alpe tarafından paylaşıldı.

1. alpe

alpe Yeni Üye

Herkese öncelikle merhaba ben spinnig e yeni başlıyacağım kamış olarak shimano 2.10 vegaence 14-40 gr atarlı ve catana 3000 makine aldım herkesten rapala ve misina tavsiyeleri bekliyorum şimdiden herkese teşekkürler...:rolleyes: ayrıca satmayı düşündüğünüz rapalalrınız varsada ilgilenebilirim

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 18 Şubat 2012
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. bilal07

bilal07 Üye

bir tane kırmızı kafa al ,pelikan, ben onla başladım, sonra in limana 5.30ta atıp çekmeye başla ;)

4. alpe

alpe Yeni Üye

5. emrepasa

emrepasa Aktif Üye

bilal hocam baracuda için kırmızı kafalı sahte şartmı?kaşık için tavsiye edebileceğiniz bişeyler var mı?tabi ucuz sahteler tavsiye ederseniz de olur.

6. KayaBalığıKaya

KayaBalığıKaya Daimi Üye

2.10 kısa biraz ama olsun sorun değil. Al birer tane maxrap fb ve fayu bide hadi limon sırası ile at çek durma yorulma...
    :)

7. hızır şeref gültekin

hızır şeref gültekin Daimi Üye

sığlıklarda iseniz maxrap yeter hele o limon yokmuu :) ama biraz daha derinse başka ürünlerde aramalısınız ışıklı bir merada iseniz alba starın toby kaşıklarında bolca edinin 602 603 modellerinden 2 ve 3 numaralardan alın 2 3 lira gün açımı başlayın bazen kamışı yere yatırın daha derinden gelsin bazen bayrak gibi dikleyin su üstüne paralel gelsin hafif su üstünde combalaklar yaptırmayı başarabilirseniz sonuç yakındır ras gele

8. bilal07

bilal07 Üye

9. bilal07

bilal07 Üye

kırmızı kafa şart değil ama benim favorilerim arasındadır, Antalyada isen senle de buluşabiliriz bilgi paylaşımı yapabiliriz...

bu arada benim aldığım zamanlarda adı pelikandı şimdi river markası adı altında da aynı balıklar var, aradığın gibi ucuz hemde...

http://www.mercanavmarket.com/main/river_treble_devil__95_f-pmu2745.html

10. alpe

alpe Yeni Üye

uluç abi 2 40 lık düşündüm taşıma problemi çıkacaktı ilk başlarda biraz daha ilerleyeyim bi kaç bfarklı boydada kamış alır inşallah max raplarıda deneyeceğim teşekkürler.:D

11. alpe

alpe Yeni Üye

hızır abi kaşıkla at çekin rapaladan bir farkı varsa nedir bide rapala klipsini direk rapalya mı bağlıyoruz?