Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Antalya kaş'da surf casting için mekan arayışı

Konu, 'Sohbet' kısmında Live tarafından paylaşıldı.

1. Live

Live Üye

Sevgili üstatlar ve dostlar . Geçen hafta sonu Shimano-Aerocast-Surf-450-BX-Oval-Blank kamış Shimano Alivio 10000 XS-A makara ve power pro 0.28 200m 20 kg çekerli sarı surf balık ipi aldım ve bu hafta sonu Rusyada Tver şehrindeki kariyer gölünde kullandım ve izlediğim videolardan öğrendiklerimle atışlarım baya bi gelişti 2 günde Sizlere sorum Antalya Kaş'da surf kamışımı kullanabileceğim mekanlar hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim Haftaya Antalya Kaş'da yımda ve Satın aldığım takımlar hakındaki görüşlerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim Sayrılarımla dostunuz Caner...

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Antalya avlakları konusunda bilgim yok ama ekipmanınız güzel.
    Güle güle kullanın.

4. yeknet

yeknet Aktif Üye

Bende tatil için Kaş'ı planlıyorum, ama surf takımını götürmeyeceğim. O bölge kıyıdan avlanmak için pek uygun değil gibi geldi bana. Tekne kiralayabilirseniz büyük balıkları hedefleyebilirsiniz.

5. Emir Şengezer

Emir Şengezer Daimi Üye

Aldığınız kamış bir zamanlar isteyip 450sini bulamadığım bir kamış, iyi günlerde kullanın fakat makinayı o kamışa yakıştıramadım :)

6. Aldirmaz

Aldirmaz Aktif Üye

Denizin kenarına indiğiniz Herhangi bir yerden denemeler yapabilirsiniz ayrıca kekovaya gelmeden Üçağız bölgesi var oradan baraküda çıktığını öğrenmiştim Oradaki küçük balıkçı tekneleri batıkkente tur yaparlar kekovadaki teknecilein yarı parasına münferit tur alabilirsiniz ben tur esnasında silikon çektim bol bol trakonya yakalamıştım şansınızı deneyin derim.
    Rasgele.