Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Antalya Kemer-Olimpos-Adrasan

Konu, 'Gelecek Balık Avı Organizasyonlar ve Planları' kısmında OxDaTiTy tarafından paylaşıldı.

1. OxDaTiTy

OxDaTiTy Aktif Üye

arkadaşlar kardeşler abiler ablalar :)

Cumhuriyet bayramı döneminde Kemer bölgesinde bir kongre sebebi ile bulunacağım. Kaçamak yapıp balık avına çıkmayı düşünüyorum :)

Acaba o tarihlerde güzel sohbet ve hoş bir balık avı planlayan varmıdır o bölgede?

Varsa haberleşelim buluşalım.

Özellikle adrasan tarafını çok istiyorum ama tek başıma zor olacağını düşündüğüm için nerede çokluk orada eğlence mantalitesi ile tekliflere açığım :D

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. fenerli

fenerli Aktif Üye

Adrasan da bu işi profesyenel olarak yapan tekneler var vaktinizin kısıtlı olaçağından balığı arayaçağınıza onlar sizi balığın yanına götürüyor.

4. ixxi

ixxi Yeni Üye

Adrasanda deepfishing pansiyon sahibi menderes bey av konusunda yardımcı olur.

5. OxDaTiTy

OxDaTiTy Aktif Üye

Merhabalar Adrasan da tekne kiralama fikrine sahibim fakat tek kişi 200 tl veripte tekne ile balığa çıkma fikrine karşıyım...

Bu işi turistik eğlenceye dönüştürmüşler biraz. çoğu kişinin söylediği gibi fiyatlar aşşağı yukarı aynı ve indirime pek yanaşmıyorlar :)

Daha öncesinden o bölgede daha uygun fiyatla tekne kiralayıp balığa çıkan arkadaşlar olduğunu okuduğumu hatırlıyorum belki onlar yardımcı olabilirler ;)

6. OxDaTiTy

OxDaTiTy Aktif Üye

selamlar...

şuan beldibi kemerdeyim fakat hava muhalefetinden pek bir deneme yapamadım. bana bu yöre için yem ve yer önerebilecek kimse var mı???

yarın fırsat olursa biraz av yapabilmeyi diliyorum