Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Antalya Tekneyle Balık Avı

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında emrecan1160 tarafından paylaşıldı.

1. emrecan1160

emrecan1160 Yeni Üye

Merhaba.Ben 15 yaşındayım ve balık hastasıyım.Tekne felan ayarladık.Antalyada açılacağız.Şu sıralar hangi balık en çok nerede çıkıyor söyleyebilir misiniz?Özellikle büyük balık tutmak istiyoryuz.Yardımcı olursanız sevınırım.Bi de yeni olta alacağım.Buyuk balık ıcın ne almıyım?

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Hoşgeldin Emre
    Keşke ben kolayca birşeyler önerebilseydim de sen o kocaman balıklardan tutuverseydin hemen ama bu iş öyle kolay değil maalesef.
    Bu işe abc sinden başlamak lazım.

4. ahmet1833

ahmet1833 Aktif Üye

Mrb Emre,büyük balık istiyorsan direk Jig malzemesi almaya başlasan çok iyi olur,ayarladığınız teknede mutlaka balıkbulucu olmalı,Lara-fener önlerinde kuzu için şansınızı deneyebilirsiniz,özellikle 15 mayıstan itibaren körfeze kuzu girer,sana bol şanslar...

5. forzanta

forzanta Yeni Üye

19 haziranda tam yat limanının önünde 3 tane kuzu(akya=sarıkuyruk) tuttu arkadaşlar saat tam 04:45 sularıydı ağırlıkları 1,5-3-3 kg dı.
    jig attılar kayığın arkasınbdan 2 si birden tuttu.
    sonra açıldık tekneyle saat 2 ye kadar 1 kova mercan+kırık+barbun+1 tane kolyos nerdeyse 1 kova da balon çektik tabi balonları şişirip şişirip patlattık :)
    şans işte boşta dönebilirsin

6. Surffishing

Surffishing Daimi Üye

Selamlar Emre hoşgeldin..:)

Öevsim itibariyle oralarda jig yapılabilir diye düşünüyorum..

7. ryetik

ryetik Aktif Üye

Emre kardeşim çok güzel bir hobi edinmişsin kendine hatta zaman ilerledikçe balık avı hobi olmaktan çıkıp senin için gerekli bir iş olacak ancak umarım teknede 18 yaşından büyük birileri vardır ;)