Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Antalya yeni balıkçı limanı

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında ÖZGÜR34_ tarafından paylaşıldı.

1. ÖZGÜR34_

ÖZGÜR34_ Aktif Üye

Herkese kucak dolusu selamlar.Foruma uzun zamandır giremiyordum iş güç yoğunluktan dolayı.Artık yeni yeni girmeye başlayacam inşallahGel gelelim sadedeeee!Bu gün kemer istikametinde halen yapım aşamasında olan yeni balıkçı limanı fena halde dikkatimi çekti.Limanın uç kısmı sıçan adası ile karşı karşıya.yani öyle birşey ki sağlam bir surf oltacı birazcık sıksa sıçan adasına kadar yollaya bilecek gibi.Yol üzerinden hafif kuş bakışı incelediğimde hem limanın geniş girişi ve limanın karşısındaki sıçan adası ile arası sanki iki ayrı boğaz mış gibi bir izlenim oluşturdu bende.Limanın içinde de oldukça güzel mendirekler var.Siz ne düşünürsünüz?aranızda yakından inceleme şansı yakalayan oldu mu?ya da benim gibi bakıp iç çeken?:eek:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Aramıza hoşgeldiniz, dün Adrsan'dan dönerken dikkatimi çekti. Ben ce güzel balıklar çıkabilir. Ama biraz daha inşaatın bitmesi beklenmeli. Şimdi gürültüden balıklar yerleşmemiş olabilir.

4. ÖZGÜR34_

ÖZGÜR34_ Aktif Üye

Teşekkür ederim Hamdi bey.Netten bikaç arkadaşla az önce haberleştim limanın dış tarafında kefale atanları görmüş.Bence bu senenin sonbaharında verimli avlar vermeye başlar gibime geliyor.Bakalım...:)

5. emrecan1795

emrecan1795 Üye

Merhabalar. Antalyada Yaşadığım İçin Oraları Avcumun İçi Biliyorum. Babam İle Oraları Çok Denedik. Fakat Ada İle Liman Arasındaki Boğazda Akıntı O Kadar Fazlaki 125 gr Kurşunu Dibe İnmeden Sürüklüyor. Ama Dün Yaptığım Avdaki Raporuma Bakarsanız Dil Balığı,Fangri Ve Sahte Mercanların Çoğunu Ordan Aldım :)