Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Antalyadan tüm grup üyelerine selam olsun

aspire

Yeni Üye
Sevgili grup uyeleri bugüne kadar kendimize vakit ayıramadık gerçi vakit buldukça tekne avına çıkıyordum ama en az 10 senedir ava çıkmıyorum ama artık emekli oldum artık bol bol vaktimde var. şimdi sizlerin deneyimlerinizden faydalanmak isterim ve öncelikle Antalya dan kıyı avcılığı hakkında paylaşımlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

fishlover

Aktif Üye
Sevgili grup uyeleri bugüne kadar kendimize vakit ayıramadık gerçi vakit buldukça tekne avına çıkıyordum ama en az 10 senedir ava çıkmıyorum ama artık emekli oldum artık bol bol vaktimde var. şimdi sizlerin deneyimlerinizden faydalanmak isterim ve öncelikle Antalya dan kıyı avcılığı hakkında paylaşımlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.
Güzel bir emeklilik geçirmenizi dilerim, aramıza hosgeldiniz ...

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Hoşgeldiniz keyifli paylaşımlar dilerim :)

MADMAN

Aktif Üye
Adı
kemal
hoş geldiniz, benimde hayalim olan emeklilik sonrası sahil şehri balık ve akşamları 1-2 kadeh rakı offf valla canım çektii imrendim size sağlıklı ve mutlu bir emeklilik dilerim inş bizlerde o günleri görürüz

TekAdam

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Süleyman Vedal Kahramanoğlu
Emekliliğin hayırlı olsun Ahmet, umarım gönlünce balık avlarını rahat rahat yapabilirsin ve raporların ile bizleri şenlendirirsin.

Aramıza hoş geldin, keyifli paylaşımlar ;)

aspire

Yeni Üye
hepinize teşekkür ederim umarım yeni ve güzel dostluklara yelken acarız hep beraber

YEKTA

Daimi Üye
Adı
YEKTA
Kan Grubu
B Rh Pozitif
ayın 2 sinde antalyadaydım konya altı plajından orada bir dere var oradan atçek yaptım ama sonuç alamadım hoş geldiniz

aspire

Yeni Üye
öğrendiğim kadarıyla gunduz balık vurmuyormuş orada bende gidip deneyeceğim sabaha karşı

YEKTA

Daimi Üye
Adı
YEKTA
Kan Grubu
B Rh Pozitif
öğrendiğim kadarıyla gunduz balık vurmuyormuş orada bende gidip deneyeceğim sabaha karşı
BEN PEK BİLMİYORUM AMA DAHA İLERİDE HAVUZLAR DİYE BİR MEVKİİ VARMIŞ NACİZANE TAVSİYEM ORAYA GİDİN