Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Antalyalı'ların Ege çıkartması (24 Eylül 2011)

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında Hayri Karaca tarafından paylaşıldı.

1. Hayri Karaca

Hayri Karaca Aktif Üye

Merhaba sevgili dostlar,

Bu hafta yağışlı ve sert rüzgarlı olduğu için balığa ancak kıyıdan çıkabildim. Ama yağmur rahat vermediği için o da keyif vermedi. Bende geçmiş avlardan birisini yazayım istedim.
    24 eylül de İzmir'den Kütüphane müdürü amcam Talat Aydilek, oğlu Onur ve Torbalı da Doktor abimiz Mehmet Emirdar dört Antalyalı balığa çıktık.. Sabah 5:30 da buluştuk alışveriş derken 6:15 gibi yola çıktık. Uzun zamandır uğramadığım 70-75 metreleri denemek istiyordum. Havadan çok endişeliydim sabahtan karayel esiyordu ki her sabaha göre daha kuvvetliydi. Öğleye kadar zar zor avlandık. Akıntı bir yandan rüzgar bir yandan hep yalpadaydık. Saat 13:00 gibi hava kendini iyice hissettirmeye başladı. Güzel avın tadını kaçırmamak için 14:00 gibi limana döndük. Güzel ve keyifli bir av oldu ve tadında bıraktık. Yakaladığımız balıkların bir bölümünü limanda yedik bir bölümünü de İzmir'e ayırdık. Yani dört Antalya lı Egenin güzelliklerini doyasıya yaşadık.. Herkese rasgele...

İlk balık Talat Amcam dan...

Dr. Mehmet Abi...

Onur da boş durmadı...

Balıkların bazıları....

Daha iyileri sizlere olsun.. Rasgele...

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Burak Karadeniz

Burak Karadeniz Aktif Üye

Hayricim ellerine sağlık çok güzel bir paylaşım olmuş.Yaşadığınız güzelliklere bizide ortak ettiğin için teşekkür ederiz.Dikkatimi bir husus çekti bu paylaşımı şimdiye kadar 58 kişi okumuş,ancak iki satır bir şeyler yazarak katkıda bulunma nezaketini göstermemişler.İki satır yorum yazmaya üşenen bu arkadaşlarımız,meşakkatli,yorucu ve sabır isteyen amatör balık avcılığını nasıl yapacaklar doğrusu merak ettim.Bence bu durum paylaşım siteleri olan forumların geleceği hakkında endişe yaratıyor.Sevgilerimle.

4. hızır şeref gültekin

hızır şeref gültekin Daimi Üye

tebrikler abi demek ki balıkçıya ege akdeniz fark etmemiş :D çok güzel mercanlar

5. Hayri Karaca

Hayri Karaca Aktif Üye

Teşekkürler abi,
    Dün gece okul işlerimi hallettikten sonra siteye girdim.. Hiç cevap göremeyince raporu tekrar tekrar okudum acaba yanlış birşey mi var diye; yok... Sonra raporu siteden kaldırmayı denedim ama sanırım benim yetkim dışında beceremedim.. Kaygılarına bende katılıyorum. Bu sitenin diğerlerinden farklı olduğunu düşünüyordum ama bütün sitelerde aynı sorun var maalesef.. Sevgiyle kal...

6. mrtsezal

mrtsezal Aktif Üye

ışıl ışıl mercanlar..tebrikler....afiyet olsun

7. Hayri Karaca

Hayri Karaca Aktif Üye

Teşekkür ederim Hızır daha iyileri sana rasgelsin....

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 12 Ekim 2011
  8. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler Hayri
    Güzel bir av ve avgünü geçirmişsiniz.
    Limanda taze taze yemek te ayrıca güzel olmuştur eminim.

9. GündüzGezen

GündüzGezen Üye

Tebrikler güzel bir av olmuş. Ayrıca İzmir'e hoşgeldiniz.

10. oktay16

oktay16 Moderatör

Çok eğlenceli bir av olduğu, karelerden belli hayri abi, :) Mercanın lezzeti bir başkadır, en son altınolukta yemiştim, tadı hala damağımda, Daha güzel, avların olması dileğiyle....

Burak abinin, eleştirisine gelince, ben kendi adıma şöyle düşünüyorum,

Malum sezon açıldı ve sitede bir çok yeni rapor var, seninki sadece gözden kaçmış, Raporu kaldırmayı düşündüm demen bize haksızlık olur :( yeni raporlarını okumak dileğiyle selamlar...:)

11. CAHİT ACUN

CAHİT ACUN Daimi Üye

Sevgili Hayri ellerine emeğine sağlık.Çok güzel bir paylaşım olmuş.Avlarının daim olmasını dilerim.Yeni av raporlarını heyecanla bekliyorum.Sağlıcakla kal,kendine iyi bak.