Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Antares BX 4.30 200GR - Shimano Aero Albrid Ci4

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında Dejavu tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Dejavu

Dejavu Aktif Üye

Hepinize Merhaba,

Öncelikle kendimi tanıtmak isterim. Adım Volkan, 26 yaşındayım Antalya'da Pilotaj eğitim alıyorum, uzun süredir forumlara takılamıyorum bakamıyorum... Çünkü 1 senedir elime olta alamadım.
    Daha önce yine buradan aldığım Antares kamışımı ve makinemi satıyorum, bazamın altında bekleyeceğine satmak istedim. Kamış ve makine istanbulda'dır elden teslim edilecektir, babam ve kardeşim almak isteyen olursa yardımcı olacaklar.

Tanıtım kısmına gelecek olursam, burada herkes zaten benden çok daha bilinçli, Kamış yepyenidir aldıktan sonra 3 4 kere istavrit avına gittim ne rapala çalışabildim nede başka birşey... Fincanları FUJI'dir, makine bölümü yakınlaştırıp uzaklaştırılabiliyor kol boyuna göre, arka kısmına ağırlık takabiliyorsunuz, bazukası yok fakat kılıfı var. Antares BX edindiğim bilgilere göre CX'den daha iyi.
    Makineyi de aynen 3-4 kere kullandım, TYPE 5 ve TYPE 8 olmak üzere 2 tane kafası mevcut. o da sorunsuz ve micro cizikler dışında gıcır gıcırdır.

Fiyata gelecek olursak, 1.5 sene önce almıştım hemen hemen ve o zaman ki döviz kuru ile eflasyonu göz önünde bulundurursam sanırım bi fark söz konusu olur ama hemen hemen aldığım fiyata vericem,
    Kamış için 500 TL istiyorum, Makinenin fiyatı 500 TL dir.
    Fiyat kimine çok kimine normal gelebilir fakat benim gözümde ederleri budur. Pazarlık üzülerek yapamayacağım, satılmazsa varsın gitsin kalsın...
    Aşağıdaki ilanlara bakarsanız zamanında ne kadara aldığımı da görürsünüz.

http://www.baliksevdam.com/forum/shimano-albrid-ci4-surf-makina-4913.html

http://www.baliksevdam.com/forum/shimano-antares-bx-4-30-200-gr-4188.html

Hepinize Saygılar sunuyorum.

Telefon Numaram : 0532 683 71 72

Resimler için kusura bakmayın babama çektirdiğim için elinden bu kadarı gelmiş.

http://imageshack.us/a/img199/9763/xbw0.jpg[/IMG

[IMG]http://imageshack.us/a/img827/5527/y1sz.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 24 Ağustos 2013
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Dejavu

Dejavu Aktif Üye

Merhaba,

Kamış satılmıştır. Makine 500 TL olarak satıştadır.

Selamlar, Saygılar

4. coredon

coredon Aktif Üye

Ah ah kamışım gitti...

5. ambrosia

ambrosia Aktif Üye

Öncelikle hayırlı satışlar...

Buradaki "iyi" kelimesini biraz daha açabilir misiniz ?

Neye, nereye ve/veya kime göre iyi ?

6. Dejavu

Dejavu Aktif Üye

Teşekkür ederim, Çok emin olmamakla birlikte, CX'de FUJI porselen kullanılmamış, ve makine takılan kısmı sabit bunların BX de olması sanırım artı özellikler? Neye ve kime göre sorunuzun cevabı mesela kamışı alan abi biraz uzun boyluymuş ve kolu da biraz uzun, bu neden ile ayarlanabilir olmasından dolayı bu onun için handikaptı. Nereye sorunuzun cevabını bilmiyorum sizler kadar iyi balıkcı olmadığımı biliyorum ezbere konuşmak istemem.

Selamlar,

7. Dejavu

Dejavu Aktif Üye

Günceldir...

8. Rapalacı

Rapalacı Daimi Üye

Kamış harikadır kaçırdık eski seri yenisinden daha iyidir.
    Hayırlı olsun.

9. furunotr

furunotr Aktif Üye

Eski ve yeni model; her ikisinde de makina yatağı gezerli; yani fark burada değil; eski model Fuji klavuz; ancak titanyum değil; yeni model Shimano klavuz ve fakat titanyum; bu durumda burada da eşitlik var diyebiliriz; ancak eski model XT300 karbon iken; yeni model XT250; yani yeni modelin karbon oranı daha düşük; kamış çeperlerinde fark varmıdır bilemem ama yeni model 30-40 gram daha ağırdır; ancak yeni modelde balans ağırlığı mevcuttur; (eskide yoktu galiba)... Shimano öyle bir yapmış ki; yeni mi; yoksa eski olan mı daha üstün ben bir türlü karar veremedim...

Alana da; satana da hayırlı olsun; ilanı görse idim bu kamış aklıma takılırdı doğrusu; bende yeni modeli mevcut ve pek sevdiğim bir üründür...:)

Alan arkadaşa: Oldukça sıkı bir üründür; sanırım 200 gr. maksimum atarlı; besti 180 gramdır ve hakikaten 150 gr.dan daha rahat ve ileri atar; 200 gr.da rahatlıkla atılabilir; hatta daha ağır atan var idi; ah keşke "K" tip klavuz yapsalar idi; bu kamışta bir kusur arancaksa tek kusuru bu işte; (ya da bende; sert rüzgarlarda atarken misinayı arasıra klavuza dolaştırıyorum); bir de ilk parçanın en ucunda takviye bir bant; v.s. yok; zamanla ikinci parça bir miktar yürüyebiliyor; o kısım ip; v.s. ile uygun şekilde sarılırsa yürüme olmayacaktır; gerçi bu yüzden bugüne kadar herhangibir problem yaşamadığımı; yaşanmadığını da bildireyim; kamışın ikinci parça 2-3 mm. yürüdü sadece... Pekçok kişi o kısmı sardı öyle kullanıyor; ben önce sardım; çok sıkı olmuş; sonra da söktüm; bir ara belki gene sararım...:) Ama vazgeçilmezlerimdendir bu ürün...

10. Dejavu

Dejavu Aktif Üye

Değerli yorumunuz için Teşekkür ederim, kardeşim yurt dışında okuyacak o nedenle abi olarak birşeyler yapıyoruz yoksa bozmazdım böyle bir seti

11. Dejavu

Dejavu Aktif Üye

Makine satılmıştır. Herkese keyifli avlar diliyorum.
    Saygılar

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.