Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Apnea Competition 60 Zıpkın Sıfır

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında Murat Kayadelen tarafından paylaşıldı.

1. Murat Kayadelen

Murat Kayadelen Aktif Üye

2 hafta önce tatil planı yaparken aldığım zıpkını tatil planımın iptal olmasından dolayı satıyorum.
    Üsküdar cengiz balıkçılıktan 150 tl'ye aldım
    satış fiyatım:120
    sıfır, çantasından dahi çıkartılmadı. Orada çalışan profosyonel bir zıpkıncı arkadaş tarafından başlangıç seviyesi kaliteli bir zıpkın olarak tavsiye edildi, misinası bağlandı ve hazırlandı.
    İstanbul Anadolu yakası veya Kocaeli elden teslim tercihimdir.
    Kargo istenirse kargo ücreti alıcıya aittir.
    Gsm: 0533 459 89 48

Ürünün Teknik Özellikleri

Apnea firması yaptığı ARGE çalışmaları ve geliştirip kullanıma sunduğu modellerle sektörde adını duyurmuş kalite ve garanti kapsamıyla sevilen bir marka olmuştur. Apnea competation Geliştirilebilir kaset sistemli tetik mekanizmasıyla, yıllardır üretimi devam eden kendini kanıtlamış efsane zıpkın Apnea competation… Kaset sistemli tetik mekanizması 18mm çapındaki yüksek performans lastiklerini dahil güvenle taşıyabilir, kabzede ki dayamalığıyla konforlu zıpkın kurmaya olanak sağlar. Lastik palamutları tamamen hareketli (mafsallı) paslanmaz çelikten imal edilmiştir,kamera aparatı ve makara takmaya uygun adaptörlü kabzaya sahip competation modeli, Standardın da 16mm kompenant lastikle beğeninize sunulur, 28mm dour alüminyum gövdesinde ki kabzeden başa kadar uzanan şiş kanalı sayesinde çok kararlı atışlar yapma olanağı sunar. Üzerinde verilen 44 hrc diamond şiş ile zıpkınla balık avlanın keyfine nokta atışı yapın……
    "Teknik özellikler bir satış sitesinden alıntıdır"

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. buraks33

buraks33 Aktif Üye

fotolarını paylaşırsanız daha sağlıklı bir alış-satış olacağına inanıyorum. şimdiden hayırlı satışlar....