Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Araba seçimi...

yükseltaktak

Aktif Üye
Adı
Yüksel Taktak
Arkadaşlar 20.000 TL' ye nasıl bir araba alabilirim? Mümkünse otomatik ve klimalı.

Abdullah SÜRÜCÜ

Daimi Üye
Adı
Abdullah
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Eğer söz konusu olan balık avı ise 2004-2005-2006 model kango alabilirsin...

Nut

Aktif Üye
Adı
Göksel
Kan Grubu
A Rh Pozitif

kiniklar

Aktif Üye
Adı
sinan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
vergi nasıl bunlarda yıllık ? hyundai accent admire 2005 1.3 bakabilirsiniz aynı fiyat aralığında bende 5 yıldır var parça ucuz yakıt iyi klimalı bagaj devasa zaten işinizi fazlasıyla görür

Adı
zıpkıncıveoltacı
mrb arkadaşım.
benzin ve otomatik tercih edersen , çok yakar,astarı yüzünden pahalı..hele araba eskiyse hiç bakma.benzinli 8-9 lt otomatik artı 0,5- 1 lt yakar..
otomatik vites ise ayrı bir sorun, dsg sanzıman yazınca google a ilk arızaları çıkar.toyotada geçişler hissediliyor.kasaya göre performans düşük.
reno otm.çok nadir.üst versiyonları o çok bütçeyi aşar. ama reno.üstünde her canlı bir gün toprak olacaktır yazan bişeyle gezmem şahsen.
balık sevdası, uzun yoldayız diye farzedersek ,ilk tercihim dizel olur.5-6-7 lt yakar.
sorunsuzluk açısından manuel vites tercihim olur.zaten uzun yola gidiyorum.otomatik vites sehir için geçerli.uzun yolda gerek yok.
ford focus dizel manuel 2007 2008 modelde 30.000 e kadar bulabilirsin.bagajı çok büyük.
vergilerse ucuz.

coner

Daimi Üye
Adı
Eşref
Kan Grubu
O Rh Negatif
mrb arkadaşım.
benzin ve otomatik tercih edersen , çok yakar,astarı yüzünden pahalı..hele araba eskiyse hiç bakma.benzinli 8-9 lt otomatik artı 0,5- 1 lt yakar..
otomatik vites ise ayrı bir sorun, dsg sanzıman yazınca google a ilk arızaları çıkar.toyotada geçişler hissediliyor.kasaya göre performans düşük.
reno otm.çok nadir.üst versiyonları o çok bütçeyi aşar. ama reno.üstünde her canlı bir gün toprak olacaktır yazan bişeyle gezmem şahsen.
balık sevdası, uzun yoldayız diye farzedersek ,ilk tercihim dizel olur.5-6-7 lt yakar.
sorunsuzluk açısından manuel vites tercihim olur.zaten uzun yola gidiyorum.otomatik vites sehir için geçerli.uzun yolda gerek yok.
ford focus dizel manuel 2007 2008 modelde 30.000 e kadar bulabilirsin.bagajı çok büyük.
vergilerse ucuz.
Aramıza hoş geldiniz.

Adı
zıpkıncıveoltacı
hoş bulduk eşref bey....üye olunca en üstteki mesaj buydu ve ona yazdım.
şu an benim en zaman geçirdiğim hanıma alınacak 2.araba mevzusu..
ince eledim sık dokudum.arkadaşada yardımım olsun dedim.teşekkür ederim.

Beyefendi

Daimi Üye
Adı
ALİBABA TROFER
Opel corsa