Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Aramızda E-sigara Kullanıcıları Var Mı?

Konu, 'Hobiler' kısmında Selahattin tarafından paylaşıldı.

1. Selahattin

Selahattin Moderatör Yönetici

Arkadaşlar son zamanlarda geçirdiğim soğuk algınlığı sonrası, bir süredir araştırma yaptığım e-sigara olayına başlamayı düşünüyorum. Zira artık tat vermemeye başladı, spor da yaptığım için, bana pranga oluyor, kokusu, nefes tıkaması, dişleri sarartması filan gözüme batmaya başladı. Amacım sadece sigarayı bırakmak değil, duman keyfini bırakmayı düşünmüyorum, çok daha keyifli bir olaya benziyor ayrıca sigaraya nazaran çok daha güvenli gibi. Aramızda düzenli bu aleti kullanan dostlarla fikir alışverişinde bulunmak isterim :) Maksimum keyif için önerilerinizi bekliyorum.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. avsen

avsen Aktif Üye

E sigaranın normal sigaradan farkı yokmuş abi öyle okumuştum bir kokusu yok heralde

Korkunç e-sigara gerçeği!

4. Selahattin

Verdiğin link 2010..Amerika'da duman olimpiyatı yapıyorlar adamlar artık :) Teknoloji çok yol katetmiş ama burada amacım bilgi almak, mevzuyu övmek değil ;)

5. weasel

weasel Aktif Üye

45 gündür kullanıyorum ilk üç günden itibaren sigarayı aramaz oldum e-sigara duman keyfini birebir verdiği gibi İngilterede açıklanan raporda sigaraya göre zararının %95 daha az olduğu kanıtlandı.Bu konuda fazlaca araştırma yaptım,çeşitli marka ve likidleri denedim.Sonunda aradığımı buldum,ancak alırken ucuza kaçmamak lazım kaliteli likid ve e-sigara beklentilerin tamamını karşılar,şüpheniz olmasın.Sigaranın sayılamayacak kadar fazla olumsuzluklarından kurtuldum kokusu bile beni çoktan rahatsız etmeye başladı bile,ancak başladıktan sonra arada bir sigara içmek bütün çaba ve masrafa yazık olur,zaten aramazsınız bile.

Selahattin bunu beğendi.
  6. Mehmet Fatih

Mehmet Fatih Aktif Üye

Bizim bilader kullanıyor çok memnun bütün tayfasınada başlattı..FastTech - Gadgets and Electronics Genelde burdan alıyor Türkiyede pahalı satıyorlar likidlere güvenemezsen bile makinaları dışardan almak mantıklı çalışma prensipleri aynı çünkü..Daha ayrıntı model vs deneyim lazım olursa ondan bilgi alayım başlayıpta pişman olan yok sigaraya göre 100bin kat zararsız.

Selahattin bunu beğendi.
  7. Selahattin

Kullandığınız ve memnun kaldığınız likitler hangileriydi Mehmet abi? Bir de cihazın bilgilerini yazabilir misiniz rica etsem? Genelde joyetech e-vic mini popüler gibi görünüyor.

8. Selahattin

Valla çok iyi olur her türlü bilgiye açım bu konuda :) Diğer taraftan da youtube dan ve başka bir sigara forumundan okuyup duruyorum kafayı yicem, ohm amper volt watt, markalar modeller vg ler pg ler vs vs allak bullak oldum, teknoloji patlaması olmuş resmen :)

9. Mehmet Fatih

Mehmet Fatih Aktif Üye

Tahmin edebiliyorum abimde araştırma yaparken doktora önlüğü ile dolaşmaya başlamıştı beyni yakıyor biraz.

Selahattin bunu beğendi.
  10. Selahattin

Valla puff puff hoplatıyolar dumanları aklım gidiyor bir an önce bırakayım diyorum şu normal tütünü :D

avsen bunu beğendi.
  11. weasel

weasel Aktif Üye

Joyetech eGrip OLED
    Likid seçımi nikotin miktarı damak tadına göre değişiyor,linkte likid çeşitleri mevcut,ayrıca bibuhar adında sitede yüzlerce çeşidini bulabilirsin benim kullandığım ürün bu, biraz ele ağır gelmesine rağmen kaliteli bir ürün.