Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

aranıyor. Rapture mebaru aji

Konu, 'Balık Avında Kullanılan Sahte Yemler' kısmında baysal tarafından paylaşıldı.

1. baysal

baysal Aktif Üye

Arkadar aramadigim yer kalmadı elinde olan yada olduğu yeri bilen varsa yardimci olabilirmi özellikle pembe rengini arıyorum sarısinı temin ettim

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Rapalacı

Rapalacı Daimi Üye

Haa harika böyle ararsanız 5 tllik silikon 10-15 tl oluverir. :)
    Zaten sezonu olmadığından stok yapmaz hiçbir balık marketi, adamlar uyanık satmayacak şeye para bağlamıyorlar.
    Bende işime yaz ayında yarayacak malzemeleri şimdi almam açıkçası.
    Şuan balık tutabiliyormusunuz silikonla acaba Gökhan bey.?
    Kumluk yerlerde gündüzleri mırmır alınabilir biz tekirdağda tutuyoruz hala mesela.
    Ama silikonun has balığı istavriti şu ara bulmanız oldukça zordur.

4. YEKTA

YEKTA Daimi Üye

Hepsi buradada vardı.
    Umarim konuyu görüp prim yapacak diye kaldırmazlar satıştan

5. lufermania

lufermania Daimi Üye

Furkan'ın haklılık payı var, birşeye talep ne kadar çok artarsa fiyatı da o kadar arttırıyorlar malesef. Bence marka modele yüklenip fiyatları yükseltmeyin.

Bir kaç ay önce Ergin'in önünden geçerken kapıdan girişte silikonlar gözüme çarpmıştı. Hala var mıdır bilmiyorum ama yolun Üsküdar'a düşerse bir bak derim.

Delalande Drop Shad 5 cm 34 «*Jigging Master, Colmic-Herakles, Century UK, Olympus, Awa-S Europe, Vega, Vercelli, Evia Türkiye

Herakles Ziggy 5.5 cm «*Jigging Master, Colmic-Herakles, Century UK, Olympus, Awa-S Europe, Vega, Vercelli, Evia Türkiye

Hart RSF 2-Ball «*Jigging Master, Colmic-Herakles, Century UK, Olympus, Awa-S Europe, Vega, Vercelli, Evia Türkiye

Hart RSF Slim Worm 50mm «*Jigging Master, Colmic-Herakles, Century UK, Olympus, Awa-S Europe, Vega, Vercelli, Evia Türkiye bunun pembesi kalmamış, ama turuncu da iş yapabilir.

Osamu's Factory ***o***o Head 2.2'' «*Jigging Master, Colmic-Herakles, Century UK, Olympus, Awa-S Europe, Vega, Vercelli, Evia Türkiye
    Osamu's Factory PulPul 2.5'' «*Jigging Master, Colmic-Herakles, Century UK, Olympus, Awa-S Europe, Vega, Vercelli, Evia Türkiye

Xesta Stick Star Worm «*Jigging Master, Colmic-Herakles, Century UK, Olympus, Awa-S Europe, Vega, Vercelli, Evia Türkiye

Xesta Velvet Star Worm «*Jigging Master, Colmic-Herakles, Century UK, Olympus, Awa-S Europe, Vega, Vercelli, Evia Türkiye

Spot'ta da bunlar var;

BALZER Silikon Yem 4,5cm, Fiyatı 6,00 TL | SpotBalik.com.tr

Rapture LRF Mebaru Shirasu Silikon Yem, Fiyatı 5,59 TL | SpotBalik.com.tr

IMA Trilobite SS Silikon Yem 45mm, Fiyatı 12,68 TL | SpotBalik.com.tr

İnternetten değilde mağazalara gidersen daha iyi olur, stok güncellemeleri renk bazında doğru olmayabilir.

6. baysal

baysal Aktif Üye

arkadaşlar uzun zamandır aaradığığım bir silikon .ama ar niyetli olmadığım ve böyle bir düşüncem olmadığım için konunun böyle algılanabileceğini düşünmedim konu kapatılabilir.ayrıca fahiş fiyatlı mürünleri yurtdışından sipariş ederim gerekli hallerde sanırım bir 20 paket bundan sipariş edeyimde ihtiyacı olan arkadaşlara ucuza temin şansı tanır ve fahiş fiyatlı ürün satanlarada bir balta vurmuş olurum .

7. baysal

baysal Aktif Üye

nerde abi yer belirtmemişsin

8. lufermania

lufermania Daimi Üye

Yanlış anladın Gökhan, sen art niyetli olduğun için değil, herkes bir ürünü aramaya başlayınca satıcıları direkt olarak fiyatını arttırıyorlar.Yoksa senin reklamını yapmadığını ben zaten biliyorum.
    Forumları takip eden yalnızca biz değiliz emin ol ;). Ya da bir şeyi çok satmaya başlayınca hemen fiyatını yükseltiyorlar (Aklıma bir sahte geliyor ama şimdi telafuz edersem senin gibi başka yanlış anlamalar da olacak)

Benim verdiğim linkteki ürünler gerçekten iş yapacağını düşündüğüm için vermiştim, yoksa başka sebepten değil. Yalnız fiyatları biraz pahalı gerçekten ama ihtiyacın varsa diye önermiştim.

Yekta abi yazmış aslında da ayrı yazınca anlamamışsın :D
    Hepsiburada.com