Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ARANIYOR - Shimano Sephia BB c3000hgs

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında Berke Öztürkmen tarafından paylaşıldı.

1. Berke Öztürkmen

Berke Öztürkmen Aktif Üye

GÜNCELLENMİŞTİR

Arkadaşlar elimdeki kullanmadığım makineler yer kaplıyor. O yüzden takas yolu ile değerlendirmek istiyorum.

Aradığım makine Shimano Sephia BB C3000HGS. Makine temiz ve ciddi çiziği eziği kırığı olmamalı. CI4 modeli olursa tercihimdir.

Shimano Sephia BB C3000HGS Cı4 ve Shimano Sephia BB C3000HGS
    [​IMG][​IMG]

Elimdeki takas yapabileceğim ürünüm şudur, üzerini başka ürün takas veya nakit tamamlarız sorun değil.

Shimano Beastmaster 7000 XTA
    http://www.baliksevdam.com/forum/satilik-shimano-beastmaster-7000-xta-15877.html

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 9 Ekim 2014
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. winchester

winchester Aktif Üye Gold Üye

Berke bey Güzel ekipmanlar herhalde birilerinin işine yararda sende istediğin makineyi elde edersin rasgelsin

Berke Öztürkmen bunu beğendi.
  4. Berke Öztürkmen

Mehmet bey artık gerçekten levrek için bir üst model, kalamar için bir üst model makine ile yetinmek istiyorum. Al al al ev doldu. Levrek için stradic ci4 4000 aldım. Sadece kalamar avlarımda kullanmak için bir sephia isteğine düştüm. Sebep bu yani. Ve halen evde bunların dışında yatan 3 makinem daha var daha onlara kıyamıyorum :) Yakında onlar da görücüye çıkarlar :D

5. winchester

winchester Aktif Üye Gold Üye

Kalamar avı için Daiwa emeraldas 2506 yı çok met ediyorlar.Gerçi almakla bitmiyor alması kolay da satmak başlı başına bir problem.O yüzden bir malı alıp zarar ederek satmaktansa iyice inceleyip kullanacaksak almamız lazım diye düşünüyorum.selamlar

6. Berke Öztürkmen

Size kesinlikle katılıyorum.
    Ama şu da bir gerçek ki bir makine alıp her ava kullanma devri sona erdi. Kalamara 2500 lük makine, levreğe lüfere torklu sağlam olsun 4000 lik ama dur lüfere 5000-6000 alayım, lrf içinde bir tane ufak makinem olsun, surf makinem de yok Jig de yapar mıyım acaba dur bir tane de ondan edineyim derken ev zenginin oto garajına dönüyor. Var ama kullanmıyorsun. Sonra başlıyorsun teker teker satmaya.

m.arabaci bunu beğendi.
  7. tahirsaltik

tahirsaltik Yeni Üye

Hayırlı satışlar. Güzel ürünler inşALLAH istediğin takası yapabilirsin abi..

8. Berke Öztürkmen

Sağol Tahircim. Teşekkür ederim.

9. Berke Öztürkmen

Arayış günceldir.

Yukarıdaki ürünler ile takas yapılacaktır.

10. Coşkun meray

Coşkun meray Aktif Üye

Stradic cı4 fa 4000 nasıl memnunmusun cihazdan??Arkadaş hediye yolladı bayramdan sonra gümrükten çıkışı olur zannımca.Bir tane daha yollıyacak kullanan birinin yorumlarını alıyım dedim kötüyse başka bi modele döneyim:)

11. Berke Öztürkmen

Çok hafif, küçük, oyuncak gibi bir makine. Elinizdeyken ağır bir yüke nasıl dayanır bu diye düşünmeden edemiyorsunuz. Exage makinem bile elde daha tok duruyor. Ama sonuçta Shimanonun bütün ürünleri vaadedilen özelliklerini veren ürünlerdir. Makinelerde hafifleme de artık kaçınılmaz. At-çek de hafif makine önemli.
    Anladığınız gibi daha balık çekmedi yorumum o yönde değil yani :D:D:D