Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Arızalı hatalı memnun kalinmayan ürünler

Konu, 'Spinning Avcılığı Teknikleri ve Malzemeleri' kısmında GOKHAN AKSOY tarafından paylaşıldı.

1. GOKHAN AKSOY

GOKHAN AKSOY Daimi Üye

Merhaba arkadaşlar bir çok arkadaş memnun olduğu ürünü paylaşıp söylüyor kullandığı takımı ben bu şekil bi konu açmak istedim kullanıp ta arızalı çıkan sık sık arıza veren ürünler burda paylaşırsa yeni malzeme alacak arkadaşlara fikir olur eksik yanları hataları mesela ilk ben daiwa eldiven aldım tiftiklen me oldu ryobi ecuzma makine aldım misine sarım rulmani sürekli pas yaptı okuma makinenin misine sarım yeri hoşuma gitmedi cormaran makas pense seti aldım hemen pas yaptı özelikle makası çok dandik fiyat 100 TL olmasına rağmen kamış olarak remikson teleskopik bi kamisini aldım ilk atışta kırıldı sonra hata bende dır belki dedim dayım aldı o da aynı yerden kırıldı tam adını bakar paylaşırım

Mesut1903, Levreko ve M.Taha D. bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. GOKHAN AKSOY

GOKHAN AKSOY Daimi Üye

V sistem çok iyi ama laçka bi kamış langur lungur ediyor

4. KayaBalığıKaya

KayaBalığıKaya Daimi Üye

Memnuniyet kıstası çok göreceli bir kavram olduğu bence başlıktan çıkarılmalı...

5. GOKHAN AKSOY

GOKHAN AKSOY Daimi Üye

Ama mesela v sistem arıza değil ama laçka yani yumuşak bu arıza değil memnuniyetsiz lik tir buda bi görüştür belki alacak arkadaş bunu bilmek ister

6. trkc

trkc Aktif Üye

V-System 210cm (5-20gr) arızalı değil ama erim berbat. Şuan (10-30gr) telespin kullanıyorum çok daha iyi.
    180cm V-System kullandım o çok güzeldi ama 210cm bana dengesiz geldi. Kıyasladığım kamış Shimano BX STC 240cm (10-30). Arada uçurum var o derece.:) Özellikle 15gr altı ağırlıklar için. 15gr üstünde de kamışın atıştan sonra kendini toparlaması dengesiz(bana göre).

Son düzenleme: 17 Ocak 2016
    GOKHAN AKSOY bunu beğendi.
  7. Levreko

Levreko Aktif Üye

Bence güzel konu açmışsın gökhan böyle bir bilgi bankası oluşursa balıkçı arkadaşlar buradan faydalanabilir bende shimano exage makinadan memnun kalmadım yağmur suyunda ıslansa makina sararken sıkışıyor illa içni açıp gresini içinin bütün yağını yenilemek lazım

GOKHAN AKSOY bunu beğendi.
  8. GOKHAN AKSOY

GOKHAN AKSOY Daimi Üye

Shimano exage en çok satılan makine deniyor güzel makine fiyat olarak ama benim duyduğum gözlemlediğim en çok kafa teli hata veriyor shimano makinelerin bence en zayıf noktası bu

hayalet avcısı bunu beğendi.
  9. malidemirkan

malidemirkan Aktif Üye

Bütün shimanolar da durum aynı mıdır? Kafa teli hatası nasıl anlaşılıyor?

Spinlevrek ve GOKHAN AKSOY bunu beğendi.
  10. Levreko

Levreko Aktif Üye

Nasıl anlaşılır bilmiyorum ama benim dikkatimi çeken bişey var shimanoların hepsindemi oluyor bilmiyorum da biçok modelinde kafa teli çok ince exage lerde buna dahil bu yüzden olabilir mi acaba ?

malidemirkan ve GOKHAN AKSOY bunu beğendi.
  11. GOKHAN AKSOY

GOKHAN AKSOY Daimi Üye

Evet en büyük sebep bu ince oluyor bazen yere koyuyoruz ister istemez veya üstüne birşey geliyor hemen büyülüyor bu da makineyi baya etkiliyor tek iyi yanı turgay abi veya shimano ya gönderince yapılıyor ama yapılış süreci geri gelmesi zaman alıyor stella ise üst sengment yurt dışına gidiyor bu da baya zaman alır bire bir değişim olsa iyi olur. Böylece beklemek zorunda kalmayız

malidemirkan bunu beğendi.