Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Arızalı hatalı memnun kalinmayan ürünler

zarg

Aktif Üye
Adı
Mustafa
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Shimano Solstace 4000FI Makine almıştım, 5 av sonra traktör oldu resmen teli sağlıklı kapanmıyor yalpa yapıyor vs... Ucuz bir model olduğu içindir dedik ama ben Shimano firmasının yerinde olsam böyle gösterişli ;)dandik bir şeyi üretmem açıkçası. Sonuç olarak şu an makine alacak olsam Shimano ürünlerine dönüp bakmam.

Cengiz balıkçılık ile şimdiye kadar 2 kere muhatap olduk ben böyle hizmet görmedim. İlgili,bilgili,hızlı ve sözüne sadık bir ekip. Buradan tüm çalışanlarına teşekkür ederim.

GOKHAN AKSOY

Daimi Üye
Adı
GOKHAN AKSOY
Kan Grubu
O Rh Pozitif
En çok merak ettiğim megabass makine oda galiba saltticaret getirecek zannetmiyorum saltticaret ten sıkıntı çıkmaz ilerde cengiz balikcilik gibi olacak tabii büyüdükçe değişmezse keşke firmalarda cevap yazsa bu konuya böylece sorunlar karşılıklı konuşulur

Levreko

Daimi Üye
Adı
FATİH
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Cengiz balıkçılık ile şimdiye kadar 2 kere muhatap olduk ben böyle hizmet görmedim. İlgili,bilgili,hızlı ve sözüne sadık bir ekip. Buradan tüm çalışanlarına teşekkür ederim
Aynı şekilde bende teşekkür ediyorum çünkü aynı ilgi ve âlâkayı bende iki defa gördüm iki defa lineaeffe surf makinamı tamir edip ikisinde de parçasını orjinaliyle değiştirdiler bide telefon açıp tamir ettik kargoya verdik diye haber verdiler beş kuruşta istemediler sağolsunlar bende zaten ondan sonra spin makinamı değiştirdim okuma raw ll 40 aldım gönül rahatlığıyla

trkc

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Negatif
Shimano Solstace 4000FI Makine almıştım, 5 av sonra traktör oldu resmen teli sağlıklı kapanmıyor yalpa yapıyor vs... Ucuz bir model olduğu içindir dedik ama ben Shimano firmasının yerinde olsam böyle gösterişli ;)dandik bir şeyi üretmem açıkçası. Sonuç olarak şu an makine alacak olsam Shimano ürünlerine dönüp bakmam.

Cengiz balıkçılık ile şimdiye kadar 2 kere muhatap olduk ben böyle hizmet görmedim. İlgili,bilgili,hızlı ve sözüne sadık bir ekip. Buradan tüm çalışanlarına teşekkür ederim.
Aynı şekilde bende teşekkür ediyorum çünkü aynı ilgi ve âlâkayı bende iki defa gördüm iki defa lineaeffe surf makinamı tamir edip ikisinde de parçasını orjinaliyle değiştirdiler bide telefon açıp tamir ettik kargoya verdik diye haber verdiler beş kuruşta istemediler sağolsunlar bende zaten ondan sonra spin makinamı değiştirdim okuma raw ll 40 aldım gönül rahatlığıyla
Makine almıştım geri dönüş mandalı bozuldu. Bi bakar mısınız diye sordum. Direkt raftan sıfır kutulu ürünle değiştirdiler, kamış almıştım kendi hatamla bir kere kırıldı tamiri ne kadar tutar diye sordum ücretsiz orijinal parça ile değiştirip tamir ettiler. Sonra bir daha kırıldı bu sefer adamlara ayıp olur diye gitmedim:D:D

Levreko

Daimi Üye
Adı
FATİH
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Makine almıştım geri dönüş mandalı bozuldu. Bi bakar mısınız diye sordum. Direkt raftan sıfır kutulu ürünle değiştirdiler, kamış almıştım kendi hatamla bir kere kırıldı tamiri ne kadar tutar diye sordum ücretsiz orijinal parça ile değiştirip tamir ettiler. Sonra bir daha kırıldı bu sefer adamlara ayıp olur diye gitmedim:D:D
İşte hizmet budur arkadaşlar adamlar daha ne yapsınlar insanları utandıracak derecede hizmet veriyorlar çok teşekkürler CENGiZ BALIKÇILIK :) inşallah SHİMANO Ve DAİWA nında Türkiye disbiritörleride bu yazılanları okurlarda biraz kendilerine ders çıkartıp örnek alırlar cengiz balıkçılığı

trkc

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Negatif
Adamlar harbi esnaf. Günü kurtaralım demiyor uzun vadeli düşünüyorlar. Ona göre de şimdi meyvesini topluyorlar. Bu işin standardı bu olması lazım ama (maalesef) şuan birkaç yer dışında bu tarz esnaflığın örneği yok. Herkes kar odaklı çalışıyor, ama bilmiyor ki müşteri velinimet.

malidemirkan

Aktif Üye
Adı
M. Ali Demirkan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Evet kafa teli ince. Daiwa'lar kalın tellli. Acaba ince olup olmaması sarım, misina boşaltımı vs. avantajmı bilemiyorum. Kullanım açısından dikkatli olmak gerekiyor. Stradic hagane'lar kafa teli daha büyük gibi geldi. Ama yakından görmedim. Sadece fotoğraflardan öyle gibi geldi.