Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

ARKADAŞLAR YARDIM ACİL LÜTFEN

Burki45

Yeni Üye
arkadslar ben 30 yasında aranıza yeni katılan biriyim basıma gelen ve devam eden bir konu hakkında yardımınıza ihtiyacım olucak. ben sahibinden comdan 350 liraya ot kesme makinasından yapılan bir motor aldım hala satılmaya devam edilior sakın bulaşmayın. ve uygun yollu 2.91 marine pro bot aldım zodyak tarzı değil . ilk denememde motor diye satılan alet bırakın gitmeyi kendi etrafında zor dondu
elimde kaldı motor çöpe atıcam simdi botumdan suan lık bu seneyi gecirmek kaydıyla memnumum seneye güzel bi zodyak alıcam simdi arkkadslar bitane mercury 3.3 kısa saft 2 zamanlı motor buldum hic kullanılamıımıs 0 1500 lira istiyolar benzin bile koymamıslar . bu motor benım ısımı görürümü arkadsalar mercury nansıl seneye yazın alacagım 3.5 metre ccivarında zodyak botumuu götürürmü bide hızdan yorum yapacak arkaslr ilk defa motorla cıkıcam bana anlaycagım dilden hızdan kasıt yaparsanız sevinirim ben 2 kişi maksimun 3 kişi sırtı ve cok acılmamaK şartıyla kıyı kesimlerde balık avalamak istiyorum simdiden cvp yazan herkese tşk ederim .

Burki45

Yeni Üye
ARKADASLAR YARDIMCI OLABİLECEK KIMSE YOKMU? BU FORUMDA

TekAdam

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Süleyman Vedal Kahramanoğlu
Burki merhaba,

Öncelikle aldığın botun liman kaydını yaptırdın mı ?

Yani, şu anda kullandığın bot ve motorun Amatör Tekne Belgesi var mı ?

Burki45

Yeni Üye
oncelikle cevap yazan arkdaslara teşekkür ederim. hic bir yere kayıt yaptırmadım manisa da oturuyorum . karaburun tarafında yazlgım var aradada focada tatil yapıyorum . nereye kayıt yaptırcagım hakkında bilgim yok hocam yeni alcagım motor mercry 3.3 kısa saft sıfır bana bu motor yetermi acaba arkdaslar?

night fisher

Daimi Üye
Adı
fatih h
Yeter,iki kişi yürüyüş hızında gider.Hız ararsan 9.9 seni tatmin eder.Yavaş gidiyor ,yetmiyor dersen seneye,bin liraya alırım 3.2 mercuryni:)

Burki45

Yeni Üye
Yeter,iki kişi yürüyüş hızında gider.Hız ararsan 9.9 seni tatmin eder.Yavaş gidiyor ,yetmiyor dersen seneye,bin liraya alırım 3.2 mercuryni:)

almadan sattırdın motoru :) hocam benım hıza cok ihtiyacım yok zaten cok acılmıyorum fazla kıyıdan tek korktugum işimiz görürmü bosuna almak istemiorum mercry adam cumartesiye kadar beklicek amacım sizlerin yardımcı olması bosuna almak itemiyorum cevap yazanlar icin tekrar teşekkür ederim.

night fisher

Daimi Üye
Adı
fatih h
almadan sattırdın motoru :) hocam benım hıza cok ihtiyacım yok zaten cok acılmıyorum fazla kıyıdan tek korktugum işimiz görürmü bosuna almak istemiorum mercry adam cumartesiye kadar beklicek amacım sizlerin yardımcı olması bosuna almak itemiyorum cevap yazanlar icin tekrar teşekkür ederim.
Benim bir cümlelik mesajımda,birçok mesaj mevcut aslında.
1-mercury 3.2 iyidir(kötü olsa ben almam;))
2-3.2 seni götürür getirir(dediğin gibi fazla açılmayacaksan;))
3- o motor o parayı etmez,yapacağı para 1000 tl.(ben o paradan fazlasını vermem,sıfır 4 t si 2200 tl ye faturalı satılıyor) o da gerçekten sıfır gibi temizse,yoksa ederi 700-800)
1500 e kazıkmı yersin,hayır,neticede sıfırı satılmayan bi malın fiyatını alıcı ve satıcı tayin eder;)

Burki45

Yeni Üye
Peki hocam 2012 model 5hp 4zamanli parsunlar nasl kisa şaft binada 1200 TL diyorlar sizce hangisini alay im par şunlar bildiğim kadariyla cin mali diyorlar ondan kara siz kaldim

night fisher

Daimi Üye
Adı
fatih h
Peki hocam 2012 model 5hp 4zamanli parsunlar nasl kisa şaft binada 1200 TL diyorlar sizce hangisini alay im par şunlar bildiğim kadariyla cin mali diyorlar ondan kara siz kaldim
çin malı olması önemli değil ama çin markası olması kalite konusunda hala soru işareti. sahibindende güzel motorlar düşüyor,takip et acele etmeden güzel bir motor denk getirirsin.