Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Asansör Tabir Edilen Takımla Balık avı

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı ve Uygulamalı Teknikleri' kısmında tanbays tarafından paylaşıldı.

1. Volkan

Volkan Daimi Üye

Bu da asansör takımla yakalanmış bir levrek. Canlı bırakmaya tercih ediyorum bu sistemi. Tabii yüksek bir yerdeysem :)

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. özcan bolat

özcan bolat Daimi Üye

:confused:ben bu takımı anlamadım dicem kızacaksınız ha başka kaynaklardan araştırmadım ama acaba anlatımımı anlamadım ,neyi anlamadığımıda anlamadım ,neyi anlamam gerektiğinide anlamadım ,ben birşey anlamadım:rolleyes::eek:

4. mctymn

mctymn Aktif Üye

Paylaşım için teşekkürler. Bu asansör takımını burada okumuştum. Uygulayanı seyrederek öğrenme fırsatım oldu ,güzel bir sistem . Makinamızın ucundaki klipse 150 gr kurşun bağlayarak , balık olduğunu düşündüğümüz mesafeye kurşunu fırlatıyoruz. Kurşun dibe oturunca misinamızın boşluğunu alıyoruz. Her hangi bi klipse 50 gr kurşun takıyoruz aynı klipsin fırdöndüsüne mantarlı çinekop yada lüfer takımı bağlıyoruz ..bağladığımız takımı yemliyoruz ve bu takımlı yemli kurşunlu klipsimizi boşluğunu aldığımız misinamıza takıp bırakıyoruz.
    Yemimiz bozulmadan ,atarken düşmeden, canlı yem kullandıysak yemimiz ölmeden takımımız karışmadan vs... yemimizi ve takımımızı bu şekilde sonradan dibe gönderiyoruz..
    Sistemde istediğimiz gibi değişikler yaparak farklı takımları farklı derinliklere gönderebiliyoruz.
    Benim seyrettiğim sistem buydu...ayrıca uygulamalı gösteren arkadaşımada teşekkürler...

5. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Güzel bir sistem, bu sistemle daha iri balık yakalama şansı oluyor.

6. ismail18

ismail18 Aktif Üye

cok güzel anlatmısınız tşkler ırmak türü yerlerde sazanda bu sistem sizce uygunmu. bu sistemi denyen arkadaslar varmı yazarlarsa sevinirim ayrıca paylasım cok güzel yazan arkadasaaa tşk ederim

7. OzzyJen

OzzyJen Aktif Üye

paylasım ıcın tesekkurler

8. Dejavu

Dejavu Aktif Üye

Güzel bir paylaşım, daha önce buna benzer bir sistemi görmüştüm. Sadece izlemekle yetindim. Teşekkürler,