Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Asılsız Gazete Haberi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vural0934

Yeni Üye
Adı
Vural TUNCAY
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Mail yolu ile şikayet bildirilmiştir. Mail örneği de aşağıdaki gibidir.

Bizimlebaliktutarmisiniz etkinliğindeki katılımcılardan biride benim. 25 TL ‘LİK VERİLEN ÜCRET DAKSAR (DENİZ ARAMA KURTARMAYA) ‘YA YAPILAN BAĞIŞTIR. Ayrıca verilen kıyafet, şapka, yediğimiz yiyecek içecekler ve tüm olta ekipmanları yarışmacılara ÜCRETSİZ OLARAK GÜNÜN ANISINA HEDİYE EDİLMİŞTİR. Ayrıca yarışmaya katılanlar USTA BALIKÇI DEĞİL HEPSİ AMATÖR BALIKÇIDIR. Bu şekilde yaptığınız haber, organizasyonun sponsoru ve emeği geçen herkese büyük bir haksızlık olarak görüyorum. ORGANİZASYON KESİNLİK TİCARİ BİR AMAÇ İLE YAPILMAMIŞTIR.Biz katılanlar olarak haberin ivedi şekilde düzeltilmesini istiyoruz.

sedatsabotic

Aktif Üye
Adı
sedat sabotic
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Bizimlebaliktutarmisiniz etkinliğindeki katılımcılardan biride benim. 25 TL ‘LİK VERİLEN ÜCRET DAKSAR (DENİZ ARAMA KURTARMAYA) ‘YA YAPILAN BAĞIŞTIR. Ayrıca verilen kıyafet, şapka, yediğimiz yiyecek içecekler ve tüm olta ekipmanları yarışmacılara ÜCRETSİZ OLARAK GÜNÜN ANISINA HEDİYE EDİLMİŞTİR. Ayrıca yarışmaya katılanlar USTA BALIKÇI DEĞİL HEPSİ AMATÖR BALIKÇIDIR. Bu şekilde yaptığınız haber, organizasyonun sponsoru ve emeği geçen herkese büyük bir haksızlık olarak görüyorum. ORGANİZASYON KESİNLİK TİCARİ BİR AMAÇ İLE YAPILMAMIŞTIR.Biz katılanlar olarak haberin ivedi şekilde düzeltilmesini istiyoruz.
çok güzel yazmışsın bravo tebrik ederim

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
Tepkiler üzerine gelen mail cevabını sizle de paylaşıyorum. İsim verip polemik yapmak hiç istemiyorum biz yalan ve yanlış olanın düzenlenmesi yönünde haklı tepkimizi veriyoruz.

YAZARDAN GELEN MAİL

Bu haberde hiç kimse aşağılanmıyor, kırılmıyor hakaret edilmiyor.
Eğer balık olsaydı tek resimle geçilir belki de sayfa da yer alamazdı.
100 usta oltacının (haberde de bu tabir geçiyor) bir tava dolduramadan dönmesi haberdir.
Burada bir aksaklıktan söz edilmiyor ki “olmayınca olmuyor” yazmışız. Bunu her balıkçı bilir. Boş kova ile ilk dönüşleri değil herhalde. Kısmet değilmiş o kadar.
Bence bunca yoğun gündem içinde size yer veren Türkiye gazetesine teşekkür etmelisiniz.
Yalan haber yaftalaması ile beni amirlerimin önünde küçük düşürdü. Bir gazeteciye yalancı derken düşünmelisiniz, lütfen yani olmuyor.

vural0934

Yeni Üye
Adı
Vural TUNCAY
Kan Grubu
A Rh Pozitif
bende kopyala yapıştır senin yazını yaptım vural kardeşim tekrar mail yolladım
Abi kesinlikle tepkimizi koymamız lazım sponsor ve organizasyonu düzenleyenler sanki bu işten kazanç sağlıyor gibi yansıtmışlar medyaya BENCE ÇOK AYIP.

balikopat

Üye
Adı
A.Aziz
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Tepkiler üzerine gelen mail cevabını sizle de paylaşıyorum. İsim verip polemik yapmak hiç istemiyorum biz yalan ve yanlış olanın düzenlenmesi yönünde haklı tepkimizi veriyoruz.
abi sen direk yazarın mail adresini ver onada yazalım Türkçe imla kurallarını öğretelim,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...