Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Aslında açmayacaktım; Helaldılı geldi :)

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında Mert Yılmaz tarafından paylaşıldı.

1. Mert Yılmaz

Mert Yılmaz Daimi Üye

Bu akşam on gündür evde olmanında verdiği deli fişek durumu ile akşam razgatlı(Metin) kardeşimizi aradım.Oda zaten fırsat bekliyormuş.Ondan sonra Sabora(sabahattin) kardeşimizi aradım 4:12 vardiyası olduğu için gelemedi.Neyse Razgatlı ile çıktık yola akşam saatleri 22:30,23:00 civarında yanımdan bir abi geçiyor bir ara gözüm takıldı bana bu adam niye bu kadar dikkatli bakar diye ama oltam daha önemli;gözümü ayırmıyorum.Bir ses geldi sen Mert misin evet dedim.Ben siteden Helaldılı dedi ama tanımak ne mümkün kafada şapka polar göz hizasıda falan dikkatli bakınca abimizi tanıdık.Sağolsun o bizi tanıdı aslında ve bende çok sevindim.(Meşhur bir adamdım artık :)))....).Biraz sohbet muhabbet derken elimizdekilere baktı onun üstüne bir iki yem kestirdim sohbet arasında bir ikide sarı kanat aldık derken kendisini uğurladık elimizde toplam 3 sarı kanat vardı uğurlu geldi bir tabak yaptık.Spinle iligili muhabbet ettik.Resimler çektik.Aslnda Lüferler değil Helaldılı abimiz vardı yanı başımızda sağolsun kendisini tanımaktan son derece mutluluk duydum hatrına konu bile açtım daha ne desek boş :)))
    .

Ekli Dosyalar:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. helaldılı

helaldılı Aktif Üye

Çok teşekkürler Mert kardeşim bu şekilde tanışmak güzeldi ve adıma konu açarak beni onurlandırman paha biçilmez ,balıklara gelince ağlatmayacağından eminim,razgatlı arkadaşıma da selamlar.Bir daha ki buluşmaya kadar hoşcakal.

4. mahmutignak

mahmutignak Aktif Üye

Güzel bir av gecesi olmuş.Bereketli avlarınızın devamını dilerim.Afiyet olsun

5. hunter

hunter Daimi Üye

Akşam sevgili Adem beni aramıştı o tarafa balığa gideceğini sohbetini yapmıştık,karşılaşmanızda güzel tesadüf olmuş.
    Mert 3 balık demişsin 8 balık var anlamadım :) Adem sizin yanınızda balık için takılmadımı.? Bu arada tebrik ederim hepinizi.

6. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler Mert
    Güzel bir av ve buluşma olmuş.
    Ben sitemizin bu yönünü seviyorum. Güzel dostluklar, arkadaşlıklar kuruluyor.

7. sabora

sabora Daimi Üye

Mert Abi, Metin abi tebrikler. Adem abiyle tanışmanız da güzel olmuş. Vardiyam ters olmasa ben de orada olacaktım. Kısmet artık pazar akşamına inşallah.

8. oktay16

oktay16 Moderatör

Yabancı diye diye meşhur oldun mert abi, 1km öteden tanıyorlar seni.:) Güzel buluşma ve güzel av olmuş Adem abiyi ve seni kutlarım.:)

9. drasty41

drasty41 Aktif Üye

Ekibi kutlarım Mert, tesadüfen tanışmada olaya renk katmış, devamlarını dilerim.

10. Mert Yılmaz

Mert Yılmaz Daimi Üye

Mustafa Abi.
    Helaldılı bizle sohbete takıldı sağolsun tesadüfen karşılaştık o geldiğinde 3 balık vardı onla sohbet esnasında ve sonrasında 5 tane daha aldık.

11. Mert Yılmaz

Mert Yılmaz Daimi Üye

:D sayenizde :D.