Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ASSO Super High Tenacity

Konu, 'Misinalar ve Çeşitleriyle Özelliklerine Genel Bakış' kısmında yamac6 tarafından paylaşıldı.

1. yamac6

yamac6 Üye

Arkadaşlar ASSO Super High Tenacity misina kullanan var mı aramızda? Ben daha önce assonun bu modelini kullanmadım. Nette baktığımda çekerleri de fena görünmüyor. Fiyatı da uygun gibi.
    Kullanan varsa bu misina hakkında tecrübelerini bizimle paylaşırsa sevinirim

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. TEKNOTURK

TEKNOTURK Aktif Üye

Yeni bir ürünü sanırım Asso'nun, araştırırken görsel ve bilginin kısıtlı olduğunu gördüm.

Bir de şu var ki, 100 metrelik ve 1000 metrelik arasındaki fiyat farkı çok az.
    0,26'lık olanında 1 civarı lira fark var 100 ve 1000 metre arasında mesela. Çekerleri aynı misinaların, yani kalite düşmesi yok. Misal bazı misinalarda 100 metresi copolymer misina oluyor, 1000metresi mono oluyor çekeri de düşüyor fiyatı da.

1000 metre olan
    ASSO Super High Tenacity Bobin Beyaz 1000mt 0,26mm Bobin ve Kilo Misinalar (1000m ve üstü)
    100 metre olan
    ASSO Super High Tenacity 100mt (0,16-0,50mm arası) 0,26mm-0,26mm Makara Monoflament Misinalar

İthalatçısına niye böyle olduğunu sorduğumda, ürün yeni geldiği için şimdilik bu şekildeymiş, ilerde belki artabilirmiş fiyat

4. mustafaonur

mustafaonur Aktif Üye

ben ilk çıktığından beri kullanıyorum,farklı misina kullanacağımı sanman.hem çok ucuz hem çok sağlam.emin olun gam yapcak diye derdiniz olmasın.sağlamlık bakımından da taş gibi misina.levrek avlarında test edilmiştir.

5. yamac6

yamac6 Üye

Ben de şaşırdım bu farkın az olmasına. Spotbaliktan verdiğim son siparişime diğer misinaların dışında bu misinadan beyaz ve ebruli olarak iki tane 1000 er metrelik sipariş verdim. 1 nisandan sonra alabalık avlarında kullanınca izlenimlerimi buradan aktarmaya çalışırım.
    Ama eğer assonun aynı çekerlerindeki diğer misinalarıyla aynı kalitedeyse bu fiyat çok iyi.

6. yamac6

yamac6 Üye

Arkadaşlar misinalar elime geçti ve birkaç makinaya sardım. İlk izlenimlerim iyi yönde düğüm mukavemeti iyi gibi görünüyor. Biraz sert bir misina. Daha önce kullandığım Asso Double Strength misinaya benziyor sertlik olarak. Tabi önemli olan avda nasıl olacağı. Kullandıktan sonra nasıl olduğunu buradan paylaşırım.

7. mustafaonur

mustafaonur Aktif Üye

aslında tam tersi inanılmaz yumşak bir misina ama kullanınca nasıl olacak onu deneyin

8. yamac6

yamac6 Üye

Kar kalksın ilk fırsatta deneyeceğim.Performansını gerçekte merak ediyorum. Ama bu fiyat gerçekten inanılmaz geliyor. 1000 mlik olanı 9-10 TL gibi bir fiyata aldım. Kalitesini de siz kullanıcı olarak söylüyorsunuz. Umarım hep bu fiyatlara almak mümkün olur :)

9. MUSA

MUSA Aktif Üye

Şimdi bu misina yumuşakmı yoksa sertmi..
    Bende hazır ucuz bulmuşken arkadaşlarımla birlikte birkaç adet almak istiyorum, ama sizlerin yapacağı testleri bekliyorum,inşallahn Assonun diğer misinaları gibi abartılı çeker yazılmamıştır.

10. mustafaonur

mustafaonur Aktif Üye

diğerlerine oranla esneme oranı fazla ve yumşak ve çekeri çok güzel.gam olayı sıfır.

tavsiye ederim

11. yamac6

yamac6 Üye

Mustafa arkadaşımız kullanmış onun bilgi ve yorumları daha doğrudur mutlaka. Netice de kullanmadan anlamak zor. Benimki sadece ilk izlenimler.