Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ASSOS, SİVRİCE

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında tkavalli tarafından paylaşıldı.

1. tkavalli

tkavalli Yeni Üye

06-08 mayıs tarihlerinde assos'ta olucam. bölgede balık avına çıkaran tekneler var mı? yada canlı yem temin edebilirmiyim tuzlu tavuğumu yanımda götüreyim mi? At çek için bölge uygun mu? bölgede ki arkadaşların kıymetli bilgilerine ihtiyacım var. şimdiden teşekkür ederim.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. balkes19

balkes19 Yeni Üye

Tekne bulabilirsiniz. Kıyıdan avlanmak için canlı yem bulmanız biraz zor. En az Küçükkuyu veya Altınoluk'a gitmeniz lazım. Siz en iyisi tuzlanmış tavuk veya sardalyenizi yanınızda götürün. Yemli av veya at-çek için her yer uygun.

tkavalli bunu beğendi.
  4. Nobalik

Nobalik Yeni Üye

valla ben tam 1 hafta kaldım ve daha oncede 3 er 5 er gun kaldım asos ta varsa cupra var oda sezonunda onun dısında sargoz mırmır sanslıysan ırı mercan (mercan ıcın tekneyle acılman sart) bol mıktarda yılan balıgı ve lıman ıcınde bol mıktarda kefal bazen cıddı buyuklukte cıkar :D lıman gırısını heveslenıp spınde denedım eskıden cok cıddı mıktarda levrak yapan bı bolgeydı ama sogulsun zıpkınla gece dalanlar levregın l sını bıle bırakmamıslar. Bır gece yaklasık 25 mt lerde tekneyle balık tutarken suyun dıbınden degısık ısıklar cıkmaya basladı o an anlamadım ve korktum once hatta derınlıgın 25 mt oldugunu unutup denız altı yada o tıp bırsey oldugunu dusundum (sankı denız altıda ısık varya bendekı de zeka ama o an ınsanın beynı duruyor ıste :D ) tam o esnada teknecı basladı kufretmeye meger zıpkıncıymıs gece o cıvarda ne var ne yok herseyı vurup assos takı restoranlara satıyormus :( sözün kısası balık tutucaksan var ama tuttuguna degıcek bırsey cıkarmı onun bı garantısı yok malesef :( benım beklentılerımın cok altındaydı assos takı balık mıktarı... Insallah sen daha kısmetlı olursun kardesım tutarsan ıyı bırseyler burdan paylas :D

tkavalli bunu beğendi.
  5. scorpion26

scorpion26 Daimi Üye

Bu işin kitabını yazmış adam orda. Vedat Abayoğlu. Kendisiyle iletişime geçmenizi tavsiye ederim.

YusufZiyaDeniz bunu beğendi.
  6. tkavalli

tkavalli Yeni Üye

çok teşekkür ederim değerli bilgilerin için. inşallah balık tutarsam paylaşırım.