Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Assos Turu Final Raporu - (Trofe'nin en güzeli)

Konu, 'Gerçekleşen Balık Avı Organizasyonlarımız' kısmında TekAdam tarafından paylaşıldı.

 1. TekAdam

  TekAdam Moderatör Yönetici

  Yaş:
  48
  Kayıt:
  26 Mayıs 2013
  Mesajlar:
  6.228
  Beğeniler:
  2.575
  Şehir:
  İstanbul-Silivri/Selimpaşa
  Değerli Balık Sevdam üyelerine merhaba,

  Öncelikle, Assos Turu'na katılan bütün arkadaşlarıma gösterdikleri sıcakkanlı davranışlarından ve yakın ilgilerinden dolayı teşekkür etmek istiyorum. Sizlerle tanışmak, kaynaşmak ve paylaşmak benim için unutulmayacak bir anı oldu. Sayenizde sanal ortamdan gerçek hayata taşıdığımız bu güzel ve unutulmayacak organizasyonda emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ederim. Bu arkadaşlıklarımızın ve paylaşımlarımızın uzun süre devam edeceğini umuyorum. İyi ki, varsınız ve iyi ki, sizleri tanıdım.

  Bir teşekkür de, http://www.baliksevdam.com/forum/ba...13-assos-konaklamali-balik-avi-turu-9597.html ve http://www.baliksevdam.com/forum/ve-assos-turu-basladi-canli-yayin-10556.html konularına katılımları ve yorumları ile renk katan tüm sevdalı dostlarıma etmek istiyorum. Sizler de iyi ki, varsınız ve iyi ki, sizlerle aynı çatı altındayım. Hepinize çok teşekkür ederim.

  Aklımda olan bir diğer konuya da değinmeden geçemeyeceğim. Bu tip organizasyonlarda her zaman balık bahanedir, önemli olan tanışmak, kaynaşmak ve paylaşmaktır. Balık yakalanması tabi ki, olaya ayrı bir önem katacaktır ancak kalabalık olmanın getirdiği dezavantajlardan dolayı hayal ettiğimiz balıkları yakalama şansımız azalmaktadır. Bunun önüne geçmenin formülü mutlaka vardır ama bugüne kadar kalabalık organizasyonlara yaptığım katılımlarda çözümü ya da formülü bulamadım. Bu tip organizasyonlara katılırken balık yakalamayı sizler gibi ben de hayal ediyorum, hatta trofe bir balığı yakalamayı çok istiyorum ama avlanmaya gittiğimiz mera, denize açıldığımız tekne ve ortamın getirdiği handikaplar malesef buna olanak tanımıyor.

  Bu konuyu özellikle belirtmek istememdeki sebep, bu organizasyonda ya da gelecekte katılacağımız organizasyonlarda balık yakalayamadan evlerimize döndüğümüzde üzülmek yerine olayı bir de bu yönünden düşünmenizi sağlamak içindi. Bundan sonraki organizasyonlara da elimden geldiğince katılacağım, yeni arkadaşlıklar kuracağım ve yeni şeyler öğrenmenin keyfine varacağım. Ancak şunu da belirtmek isterim, bu organizasyon benim için unutulmayacak bir TROFE avı niteliğindeydi, çok keyif aldım ve çok mutlu oldum. Şimdi, bir sonraki organizasyonu sabırla ama heyecanla bekliyorum.  Raporumuza gelecek olursak;
  Benim için unutulmazlar arasında yerini alan bu organizasyonun başlangıcı hepiniz tarafın biliniyor. Organizasyon sorumlusu Melih arkadaşımızın açmış olduğu bu konu http://www.baliksevdam.com/forum/ba...13-assos-konaklamali-balik-avi-turu-9597.html üzerine gelişmeler başladı. Oldukça uzun bir zaman vardı, haliyle işlerimle alakalı ne olacağını kestiremediğimden hemen "ben de varım" diyememiştim. Zaman ilerledikçe katılımcı arkadaşlarımız belli olmaya ve zaman da daralmaya başlamıştı. Son güne kadar beklemek zorunda kaldım, işlerimi organize ettikten sonra organizasyona katılacağımı bildirmem ile beraber içimde bir heyecan ve sevinç yumağı oluştu.

  İşlerimin yoğunluğundan önceden hazırlık yapma şansım olmadı. Son gün hatta son dakika bir iki eksiğimi gidermek için Hamdi'yi aradım ve telefon ile siparişimi verdim. Malzemelerim tamamdı ama yem konusundaki eksikliği Metro'dan giderebileceğimi düşündüm ve yine son dakika hazırladığım eşyalarımı arabama yükleyerek Metro'nun yolunu tuttum. Hızlıca balık reyonuna ulaştığımda sadece sübye vardı. Taze kalamar ve karides olmadığını gördüğümde canım sıkıldı ama yapacak bir şey olmamasından dolayı da bu sıkıntıyı dert etmeyerek dondurulumuş karides ve kalamar, reyondan da taze sübye aldım. Bunları Assos'a götüreceğimi belirttim ve buz takviyeli köpük kutuya koydurdum.

  Yola çıkmadan önce otobüste bir sürpriz yapacağımı belirtmiştim. Aklımdan geçen tanışma kokteyli yapmaktı ama nasıl ve neyle yapabilirim diye düşünürken dondurulmuş ürünler reyonunda gözüme Norveç Somonu ilişti, bir kilonun üzerindeki bir paketi aldım. Yanına da iki şişe Jack Daniel's, karışık kuruyemiş ve servis malzemelerini aldım. Bu malzemeleri de arabaya yükleyerek beni alacakları Selimpaşa'ya doğru yola koyuldum. Annemin evine vardığımda otobüs Hadımköy'ü geçmiş ve bana doğru geliyordu. Heyecanım iyice artmış vaziyette malzemeleri çağırdığım taksiye yükledim, annem ile vedalaştıktan sonra Selimpaşa durağına gittim. Fazla geçmemişti ki, tur otobüsümüzü gördüğümde kalbim duracak sandım. Hızlı bir tanışma operasyonundan sonra ilk mola vereceğimiz benzinliğe doğru yola koyulduğumuzda saat 23:44'ü gösteriyordu. İlk molayı vereceğimiz yere varmadan önce Selahattin ve Çağatay kardeşimin yardımlarıyla hızlıca sürpriz hazırlığıma başladık. Mola yerine vardığımızda uyumayanlar haricinde herkes otobüsten aşağıya inmişlerdi, sürpriz yapmanın tam zamanıydı. Servis ettiğimiz malzemeler eşliğinde hatıra fotoğrafımızı çektirirken herkesin gülüyor olması beni çok mutlu etmiş, sevindirmişti.

  Küçük sürpriz operasyonunun ardından tekrar yola koyulduk. Uzun bir yolumuz vardı ama kimin umurandaydı. Herkesin düşüncesi sağ salim Assos'a varabilmek ve oltaları suyla buluşturmaktı. Bu düşüncelerle yola devam ediyorduk, tabi bize eşlik eden Jack Daniels'ın bir tanesi bitmiş diğeri eşlik ediyordu. İkinci mola yerine vardığımızda hava kapalıydı, yağmur yağacak gibiydi ve öyle de oldu. Tam otobüsümüze bindiğimizde bardaktan boşalırcasına yağan yağmuru silecekler silemiyordu ama kaptanımız çok tecrübeli olduğundan sorunsuzca yolumuza devam edebildik. Artık istikamet Gelibolu feribot iskelesiydi. Kaptanımız haricinde hepimiz uyku modundaydık, bir de Melih kardeşim uyanıktı. Gözlerimi açtığımda Gelibolu'ya gelmiş olduğumuzu anladım. Benimle birlikte Alaeddin ağabey, Muammer ve Melih otobüsten aşağıya indik. Muhabbetle karışık kafeye çıktığımızda çay ve kahve alarak biraz olsun kendimize gelmeye çalıştık. Lapseki'den yola devam ederken bir mola daha verdik ve Mazot aldık. Tabii bu mazot otobüse alındı, yanlış anlaşılmasın. Bundan sonra mola vermeden Assos'a, av yapacağımız ve konaklayacağımız mekana vardığımızda saat 06:37 idi.

  Bagajdaki malzemeleri boşalttığımız esnada otel sahibi Bora bizleri karşıladı. Odalarımıza çıkmadan hemen sahile indiğimizde gün ışımaya başlıyordu. Kimimiz at-çek takımını kimimiz ise yemli takımlarını hazırlamaya koyulmuştu. Ben, takım hazırlamak yerine ortamın resimlerini çekmekle ve açmış olduğum http://www.baliksevdam.com/forum/ve-assos-turu-basladi-canli-yayin-10556.html konusuna paylaşım yapmakla meşgul oluyordum ki, ne ara takım hazırladığını göremediğim Hamdi ilk balığı olan Hani'yi at-çek ile kandırmayaı başarmıştı. Bu heyecanla herkes bir an önce oltasını suyla buluşturmak istiyordu. Herkes sahile yayılmaya başladığında gün yavaş yavaş aydınlanmaya başlamıştı ki, kendi imkanlarıyla organizasyona katılan sevgili Mustafa ve eşi, sevgili Celal, eşi ve oğlu da aramıza katıldılar. Ortam bir anda panayır yeri gibi oldu, herkeste bir heyecan vardı ki, anlatamam, bunu görmenizi isterdim.

  Bir yandan at-çek, bir yandan da yemli oltalar denizle buluşmuştu. Yeni çıkarılmış Sülünes ve Madya'ları yem olarak kullanıyorduk. Ufak ufak vuruşlardan sonra Karagöz, Hani, Sargoz, Çipura ve Hanoz'lar gelmeye başladığında neşemiz yerine gelmişti. Arada takılarak kopan kurşunlar, iğneler ve sahtelere kimse aldırış etmeden balık yakalama çabalarını devam ettiriyordu, ortam çok güzeldi. Ben ise bu ortamı resimlemenin peşindeydim, sanki Trofe avında gibi hissediyordum kendimi, enteresan kareler yakalamak için çabalıyordum ve her denklaşöre bastığımda mutlu oluyordum. Bu böyle kahvaltı hazır oluncaya kadar devam etti. Beklediğimiz büyük balık ortalıkta görünmemişti. Tekne ile yapacağımız avda yakalama umutlarıyla kahvaltıya oturduğumuzda sanırım saat 09:30 olmuştu. Muhabbetle karışık kahvaltımızı yaptığımızda odalarımızı birer birer teslim almaya başladık.

  Tekne avımız saat 15:00'da başlayacağından dolayı kimimiz odasına dinlenmeye çekildi kimimiz de oltalarının başında kalmayı tercih etti. Çay ve kahve muhabbetleri yaptığımız esnada bilgi paylaşımı hat safhada idi, herkes bildiğini bir birine anlatıyor, paylaşıyordu. Yeni bir şeyler öğrenmenin ya da bir şey öğretmiş olmanın mutluluğunu yaşayanların gözleri ışıl ışıl parlıyor, yüzleri gülüyordu. Bu görüntülere canlı canlı şahit olmanın mutluluğunu yaşamaktan aldığım keyif beni de ziyadesiyle mutlu ediyordu. Ortamın sessizliği, havanın ve denizin güzelliği insanı yumuşatıyor, rahatlatıyordu. Vakit o kadar güzel geçiyordu ki, nasıl geçtiğini anlayamadan öğlen olmuştu. Tekne ile denize çıkacağımızdan takım hazırlamamız gerekiyordu ve hızlıca takımları hzırlamaya koyulduk. Bu esnada da bilgi ve malzeme paylaşımı üst sevideydi, hoş sohbetler eşliğinde takımlar hazırlandı ve gelen teknelere doğru malzemeler taşındı. Artık açık denize çıkma vakti gelmişti, heyecanla av yapacağımız meraya giderek oltalarımızı suyla buluşturmak istiyorduk. Saat 16:30 gibi denize açıldığımızı hatırlıyorum. Kısa bir yolculuktan sonra meramıza gelmiş ve oltalarımız suyla buluşturmuştuk.

  Hayalini kurduğum balıkla kuçaklaşacağımı umarak fotoğraf makinemi kaldırdım, canlı yayına ara verdim. Takımımı hazırladığım yemlerle donatarak suyla buluşturdum. Diğer tekne ile aynı merada olduğumuz için balık yakalayan arkadaşlarımı sevinç çığlıkları kulaklarımı çınlatıyordu. Herkes balık yakalamanın ya da balıkta olmanın mutluluğunu yaşıyordu. Çıkarılan balıklar büyüklük ve çeşitlilik olarak tatmin edici değildi ama orada olmak bile çok keyifliydi. Ama, madem denizdeydik ve madem burada küçük balıklar vardı başka meraya gitme vaktimiz gelmişti de geçiyordu bile, bunun üzerine harekete geçmeye karar verdik. Ancak, büyük teknenin çapası öyle bir oturmuş ki, kaptanın tüm uğraşlarına rağmen çıkmadı. Biz diğer teknede olduğumuz için onlardan ayrıldık ama bu teknenin Fish Finder'ı arızalıydı, derinliği tam olarak söyleyemediği gibi her yerde balık gösteriyor, alarm sesleri kulaklarımız tırmalıyordu. Denemelerimiz boşuna idi, üstelik kaptanın bu işle alakalı uzaktan yakından bilgisi yoktu. Tekrar diğer teknenin yanına gittiğimizde yüzlerin gülmediğini fark ettim. Olaya el atma zamanı gelmişti ve diğer tekneye geçtim. O teknenin kaptanı deneyimli ve işi bilen birisiydi, biraz konuştuktan sonra demiri almadan başka meraya gitmeye ve akış yaparak balık tutmaya ikna ettim.

  Büyük teknede çok güzel bir Fish Finder vardı, üstelik önceden markalanmış yerlerde vardı. Önceden markalanmış yeni mereya geldiğimizde oltalar yeniden sudaydı, balıklar gelmeye başladığında tekrar gülen yüzleri gördüğümde çok mutlu oldum. Akış yaparak balık tutma işi kolay değildi, taşın üstünden kaydığınızda tekrar oltaları toplayıp taşın üzerine gitmek gerekiyordu. Ama balık oralardaydı, herkes bu zahmete katlanıyordu, zira işin ucunda balık vardı. Mercan ve Karagöz palazlarının arasında belki de trofeler vardı ama gelen giden yoktu. Bizim tekne ile kıyı suyunu yoklama kakarı verdik ve kıyıya yakın bir yerde akış yapmak üzere diğer tekneden ayrıldık. Kıyı şeridine yakın yerlerdeki denemelerde sonuçsuz kaldığında güneş batmıştı ve rüzgarın serinliği hissediliyordu. Kısa zaman sonra üşümeye başladık ve avı sonlandırarak iskeleye geri döndük. Diğer tekne aynı merada akışa devam ediyordu, yaklaşık bir saat daha devam etti, sonra onlarda iskeleye geldiler. Balık vardı ama tatmin edici düzeyde bir balık gelmemişti. Sabah suyunda gelir düşüncelerimizle hızlıca üstümüzü değiştirip, akşam yemeği için toparlanmak üzere odalarımıza çekildik.

  Yemek hazır olana kadar hoş sohbet, gırgır şamata ve tavla müsabakası devam etmişti. Nihayet, acıkan karınlarımızı doyurma vakti gelmişti, masadaki yerlerimizi almış, soğuk mezeleri yemeye başlamıştık. Ardından gelen ana yemeklerimizle keyfimiz iyice doruk noktasına çıkmıştı. Yemek yediğimiz sırada gece avı konusunda konuşuyorduk, sabahlamayı planlıyorduk hatta hiç yatmadan sabah tekne turuna katılmayı konuşurken havanın iyice serinlemeye başladığını farkettim. Daha önceki tecrübelerim bana zorlamamam gerektiğini hatırlatmıştı ve ben gece avından vaz geçmiştim ama arkadaşlarım vaz geçmemişlerdi. Muhabbetin koyulaştığı bir esnada da o günün hatırası olarak İnce Çizgi'nin hazırlamış olduğu belgeler sahiplerini bulmaya başlamıştı. Bazı arkadaşlarım belgesini aldıktan sonra benim gibi odasının yolunu tutmuş bazılarıda gece avı için sahilin yolunu tutmuştu. Ben odama gittiğimde sanırım saat 23:30'du, canlı yayını da kapatarak yattığımı hatırlıyorum. Sabah erkenden kalktığımda tekne çoktan iskeleden ayrılmıştı. Bunun üzerine iki saat daha uyumaya ve dinlenmeye karar verip yeniden yatmıştım. İkinci kez kalktığımda saat 09:00 idi, hemen eşyalarımı ve takımlarımı toparladım. Duşumu da aldıktan sonra sahile indiğimde tekne yeni gelmişti. Tekne ile sabah suyuna giden arkadaşlarımız mutluydular ama yine tatmin edici balık yoktu. Onlarda odalarına giderek dönüş hazırlıklarını yaptılar ve kahvaltı için tekrar yanımıza geldiler. Vaktimiz doluyordu, kahvaltımız yaptıktan sonra dönüş yoluna koyulacaktık. Güzel bir kahvaltının ardından odalarımızı teslim ettik, ekstra hesabı olanlar hesaplarını kapattılar. Artık dönüş yoluna koyulma vakti gelmişti, hatıra fotoğrafımızı çektikten sonra sevgili Mustafa ve eşi, sevgili Celal, eşi ve oğlu ile vedalaşıp onları gönderdikten sonra bizler de otel sahibi Bora ile vedalaşarak dönüş yoluna koyulduk.

  Yolumuz geldiğimiz güzergahın tersi olacaktı. Ara ara molalar vererek Selimpaşa'ya ulaştık. Ben ve Tuna Selimpaşa'da arkadaşlarla vedalaşarak ayrıldık. Nihayetinde onlar otobüsle ben ve Tuna'da arabamla İstanbul'a, evlerimize sağ salim ulaştık. Güzel ve unutulmayacak bir organizasyonu daha geride bırakmış olmanın sevinciyle ertesi gün işlerimizin peşindeydik.

  Bir maceramızın da böylelikle sonlaması beni fazlasıyla memnun ve mutlu etti. Tüm bu güzellikleri yaşamama vesile olan değerli ve candan dostlarıma, emeği geçen herkese, Bora'ya ve İnce Çizgi'ye tekrar teşekkür ederim. İyi ki, varsınız ve iyi ki, hayatımdasınız, sizleri seviyorum. Ayrıca, organizasyon esnasında istemeden birisini kırdıysam veya yanlışım oldu ise affola…

  [SIZE="3"]Herşeyin gönlünüzce olması dileklerimle, her zaman rast gelsin…[/SIZE]


  [COLOR="Red"][SIZE="4"]Hafızalarımıza yer eden bu muhteşem günün bir kaç kare resimlerini siz değerli Balık Sevdam üyeleri için ekte sundum, keyifli seyirler dilerim…

  [URL=http://imageshack.com/i/nqocrbj][IMG]http://imageshack.com/scaled/640x480/854/ocrb.jpg[/IMG][/URL]

  [URL=http://imageshack.com/i/0hyjjjj][IMG]http://imageshack.com/scaled/640x480/17/yjjj.jpg[/IMG][/URL]

  [URL=http://imageshack.com/i/mr4vxbj][IMG]http://imageshack.com/scaled/640x480/819/4vxb.jpg[/IMG][/URL]

  [URL=http://imageshack.com/i/m96e1lj][IMG]http://imageshack.com/scaled/640x480/801/6e1l.jpg[/IMG][/URL]

  [IMG]http://img.tapatalk.com/d/13/09/14/adany2az.jpg[/IMG]

  [IMG]http://img.tapatalk.com/d/13/09/14/bubeza3y.jpg[/IMG]

  [URL=http://imageshack.com/i/e90l2ij][IMG]http://imageshack.com/scaled/640x480/513/0l2i.jpg[/IMG][/URL]

  [URL=http://imageshack.com/i/05tghgj][IMG]http://imageshack.com/scaled/640x480/5/tghg.jpg[/IMG][/URL]

  [URL=http://imageshack.com/i/ghgqgej][IMG]http://imageshack.com/scaled/640x480/593/gqge.jpg[/IMG][/URL]

  [URL=http://imageshack.com/i/bb35hhj][IMG]http://imageshack.com/scaled/640x480/407/35hh.jpg[/IMG][/URL]

  [URL=http://imageshack.com/i/nfkb7ej][IMG]http://imageshack.com/scaled/640x480/843/kb7e.jpg[/IMG][/URL]

  [URL=http://imageshack.com/i/mu5vk1j][IMG]http://imageshack.com/scaled/640x480/822/5vk1.jpg[/IMG][/URL]

  [URL=http://imageshack.com/i/mwemeqj][IMG]http://imageshack.com/scaled/640x480/824/emeq.jpg[/IMG][/URL]

  [URL=http://imageshack.com/i/5holggj][IMG]http://imageshack.com/scaled/640x480/197/olgg.jpg[/IMG][/URL]

  [URL=http://imageshack.com/i/0jignjj][IMG]http://imageshack.com/scaled/640x480/19/ignj.jpg[/IMG][/URL]

  [URL=http://imageshack.com/i/neyun0j][IMG]http://imageshack.com/scaled/640x480/842/yun0.jpg[/IMG][/URL]

  [URL=http://imageshack.com/i/15eq3mj][IMG]http://imageshack.com/scaled/640x480/41/eq3m.jpg[/IMG][/URL]

  [URL=http://imageshack.com/i/g9f4cej][IMG]http://imageshack.com/scaled/640x480/585/f4ce.jpg[/IMG][/URL]

  [URL=http://imageshack.com/i/5nyx8cj][IMG]http://imageshack.com/scaled/640x480/203/yx8c.jpg[/IMG][/URL]

  [URL=http://imageshack.com/i/f2z72sj][IMG]http://imageshack.com/scaled/640x480/542/z72s.jpg[/IMG][/URL]

  [URL=http://imageshack.com/i/0t4mjwj][IMG]http://imageshack.com/scaled/640x480/29/4mjw.jpg[/IMG][/URL]

  [URL=http://imageshack.com/i/ghwul1j][IMG]http://imageshack.com/scaled/640x480/593/wul1.jpg[/IMG][/URL]

  [URL=http://imageshack.com/i/5eh666j][IMG]http://imageshack.com/scaled/640x480/194/h666.jpg[/IMG][/URL]

  [URL=http://imageshack.com/i/0j6zl6j][IMG]http://imageshack.com/scaled/640x480/19/6zl6.jpg[/IMG][/URL]

  [URL=http://imageshack.com/i/1fddn7j][IMG]http://imageshack.com/scaled/640x480/51/ddn7.jpg[/IMG][/URL]

  [URL=http://imageshack.com/i/b51d4ej][IMG]http://imageshack.com/scaled/640x480/401/1d4e.jpg[/IMG][/URL]

  [URL=http://imageshack.com/i/5g9b77j][IMG]http://imageshack.com/scaled/640x480/196/9b77.jpg[/IMG][/URL]

  [URL=http://imageshack.com/i/044m0yj][IMG]http://imageshack.com/scaled/640x480/4/4m0y.jpg[/IMG][/URL]

  [URL=http://imageshack.com/i/7exbi1j][IMG]http://imageshack.com/scaled/640x480/266/xbi1.jpg[/IMG][/URL]

  [URL=http://imageshack.com/i/1a29kmj][IMG]http://imageshack.com/scaled/640x480/46/29km.jpg[/IMG][/URL]

  [URL=http://imageshack.com/i/bb9piij][IMG]http://imageshack.com/scaled/640x480/407/9pii.jpg[/IMG][/URL]

  [URL=http://imageshack.com/i/ndt6w3j][IMG]http://imageshack.com/scaled/640x480/841/t6w3.jpg[/IMG][/URL]

  [URL=http://imageshack.com/i/f1af53j][IMG]http://imageshack.com/scaled/640x480/541/af53.jpg[/IMG][/URL]

  [URL=http://imageshack.com/i/0m39ujj][IMG]http://imageshack.com/scaled/640x480/22/39uj.jpg[/IMG][/URL]

  [URL=http://imageshack.com/i/jw5gsuj][IMG]http://imageshack.com/scaled/640x480/716/5gsu.jpg[/IMG][/URL]

  [URL=http://imageshack.com/i/123yvjj][IMG]http://imageshack.com/scaled/640x480/38/3yvj.jpg[/IMG][/URL]

  [URL=http://imageshack.com/i/j6wsxyj][IMG]http://imageshack.com/scaled/640x480/690/wsxy.jpg[/IMG][/URL]

  [URL=http://imageshack.com/i/mavg8bj][IMG]http://imageshack.com/scaled/640x480/802/vg8b.jpg[/IMG][/URL]

  [URL=http://imageshack.com/i/1fm58vj][IMG]http://imageshack.com/scaled/640x480/51/m58v.jpg[/IMG][/URL]

  [URL=http://imageshack.com/i/giyfo4j][IMG]http://imageshack.com/scaled/640x480/594/yfo4.jpg[/IMG][/URL]

  [URL=http://imageshack.com/i/0aifyjj][IMG]http://imageshack.com/scaled/640x480/10/ifyj.jpg[/IMG][/URL]

  [IMG]http://img.tapatalk.com/d/13/09/14/ju2yhe9y.jpg[/IMG]

  [URL=http://imageshack.com/i/06f3n2j][IMG]http://imageshack.com/scaled/640x480/6/f3n2.jpg[/IMG][/URL]

  [URL=http://imageshack.com/i/j6nw82j][IMG]http://imageshack.com/scaled/640x480/690/nw82.jpg[/IMG][/URL]

  [URL=http://imageshack.com/i/5ticurj][IMG]http://imageshack.com/scaled/640x480/209/icur.jpg[/IMG][/URL]

  [URL=http://imageshack.com/i/j6bqabj][IMG]http://imageshack.com/scaled/640x480/690/bqab.jpg[/IMG][/URL]

  [URL=http://imageshack.com/i/nfuoztj][IMG]http://imageshack.com/scaled/640x480/843/uozt.jpg[/IMG][/URL]

  [URL=http://imageshack.com/i/2if81jj][IMG]http://imageshack.com/scaled/640x480/90/f81j.jpg[/IMG][/URL]

  [URL=http://imageshack.com/i/mhehpuj][IMG]http://imageshack.com/scaled/640x480/809/ehpu.jpg[/IMG][/URL]

  [URL=http://imageshack.com/i/1n53thj][IMG]http://imageshack.com/scaled/640x480/59/53th.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/COLOR]
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 20 Eylül 2013
 2. Sponsorlu Bağlantılar
 3. TekAdam

  TekAdam Moderatör Yönetici

  Yaş:
  48
  Kayıt:
  26 Mayıs 2013
  Mesajlar:
  6.228
  Beğeniler:
  2.575
  Şehir:
  İstanbul-Silivri/Selimpaşa
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 4. TekAdam

  TekAdam Moderatör Yönetici

  Yaş:
  48
  Kayıt:
  26 Mayıs 2013
  Mesajlar:
  6.228
  Beğeniler:
  2.575
  Şehir:
  İstanbul-Silivri/Selimpaşa
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 5. TekAdam

  TekAdam Moderatör Yönetici

  Yaş:
  48
  Kayıt:
  26 Mayıs 2013
  Mesajlar:
  6.228
  Beğeniler:
  2.575
  Şehir:
  İstanbul-Silivri/Selimpaşa
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 6. Ümit

  Ümit Aktif Üye

  Yaş:
  40
  Kayıt:
  30 Nisan 2010
  Mesajlar:
  610
  Beğeniler:
  66
  Şehir:
  İstanbul ve Silivri
  Katılan tüm arkadaşlarımı tebrik ederim, az da olsa balıklar tutulmuş dost muhabbetleri eşliğinde hoş vakit geçirilmiş. Senin de güzel kaleminden bu rapor bir başka güzel olmuş abi :). bir sonraki organizasyonda umarım bende aranızda olabilirim, tekrar tebrikler.
   
 7. TekAdam

  TekAdam Moderatör Yönetici

  Yaş:
  48
  Kayıt:
  26 Mayıs 2013
  Mesajlar:
  6.228
  Beğeniler:
  2.575
  Şehir:
  İstanbul-Silivri/Selimpaşa
  Düşüncelerin ve yorumun için teşekkür ederim Ümit :)

  Senin de olacağın bir organizasyonda ben de olmayı çok isterim, umarım denk getiririz
   
 8. fthdmr

  fthdmr Aktif Üye

  Yaş:
  33
  Kayıt:
  5 Haziran 2013
  Mesajlar:
  623
  Beğeniler:
  201
  Şehir:
  İstanbul\ tuzla
  :harika: muhteşem fotoğraflarla süslemiş şahane bir av turunu soluksuz okumak bile keyif verirken aranızda olmak kim bilir nasıl olurdu :rolleyes: keyif dolu bir haftasonu geçirdiğinizi zaten canlı yayında anlamıştık ama geniş özeti ve fotoğrafları görünce bunu daha iyi anladım sizin adınıza sevindim umarım bir gün bende aranızda olurum saygılarımla.... :harika:
   
 9. Theseus

  Theseus Aktif Üye

  Kayıt:
  2 Ocak 2012
  Mesajlar:
  284
  Beğeniler:
  62
  Şehir:
  İstanbul
  Biz hobi tutkunları için balık tutmak her zaman bahane olmuştur,10 liralık balık tutmak için 50 liralık masraf yaparız bu yüzden,dışardan bakanlar anlayamaz.

  Bu yüzden asıl trofe olan iyi zaman geçirmeyi,eğlenmeyi yakalamışsınız,tebrikler :)
   
 10. TekAdam

  TekAdam Moderatör Yönetici

  Yaş:
  48
  Kayıt:
  26 Mayıs 2013
  Mesajlar:
  6.228
  Beğeniler:
  2.575
  Şehir:
  İstanbul-Silivri/Selimpaşa
  Fatih merhaba,

  Öncelikle tüm içtenliğinle konuyu yorumladığın için teşekkür ederim. İyi işler yapmaya gayret ediyorum ve konulara gelen yorumları okuduğumda doğru olduğumu anlıyorum. Bu da beni çok mutlu ediyor ve daha iyisini yapmaya itiyor. Elimden gelenin en iyisini yapma çabalarım devam edecek ve hep birlikte yaşayacağız.

  Umarım senin de katıldığın bir organizasyonda birlikte olabiliriz ;)

  Her zaman rast gelsin...
   
 11. Arif

  Arif Aktif Üye

  Yaş:
  48
  Kayıt:
  29 Nisan 2010
  Mesajlar:
  417
  Beğeniler:
  117
  Şehir:
  İzmir
  Süper. Hepinizi tebrik ediyorum..

  Harika olmuş..