Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

At Çek Avım

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında LevrekPeşinde77 tarafından paylaşıldı.

1. LevrekPeşinde77

LevrekPeşinde77 Aktif Üye

Dün Saat Akşam 7.30 Gibi Bir Abimin Tavsiyesi Üzerine Avlak Yerime Merama Doğru Yol Aldım..Yaklaşık 1 Saat At Çekten Sonra Biraz Yorulmuştum Tabi İki :eek: Biraz Oturup Dinlendikten Bir Kaç Kere Daha At Çek Yapıp Evinin Yolunu Tutacaktım ki Bulunduğum Mera Kayalık Bir Mera ve Kayalıklara 2 Metre Kala Elden Büyün Tahminimce İspendek Olabilir Rapalayı Isırdığını Hissettim Ve Arkadaşım Aaa Balık Diyerek :mad: Ayağa Kalkınca Balık Bize El Sallayarak TEkrar Suyun Derinliklerine Karıştı Bir kaç Denemeden Sonra Malasef Hiç Bir Balık Alamadan Evime Tekrar Geri Döndüm...Ve Şunu anladım Her Meranın Her Yörenin Farklı İş Yapan Rapalası Oldugunu Anladım..Lütfen Rapala Alırken O Mutluka Avlak Yerinizde Avlanan Kişilere Danışarak Rapala Seçimi Yapın Ve sunu Not Olarak Düşmek İstiyorummm...

Eğer Gece Zıpkınla Dalan Görürseniz Lütfen İhbar Edin
    Malasef En Bakir MEralarımız Bile İzmitten İzmirden İstanbulandan Gelen Kişiler Tarafından Talan Edildi...:mad::mad::mad:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. sssss

sssss Yeni Üye

Evet Malasef Bizim Buradaki meralarda SAğolsun Zıpkınla dalanlar talan etti berbat ettiler meralarımız lütfen böyle kişileri görürsüniz ıhbar ediniz .... Güzel denizlerimizde balık kalmadı

4. LevrekPeşinde77

Evet Gerçekten Öyle Adamlar Üşünmeden İzmirden İzmitten İstabunllardan buralara gelip en bakir meralarımızı talan ettiler :S Gerçeteken denizlerimizde balık kalmadı...:mad: her gün eli boş dönmekten sıkıldımmm

5. sssss

sssss Yeni Üye

evet sana Katılıyorum Bu konuda ve Gerçekten her yörenin her balığın farklı bir avlama tekniği var gerçekten Her balık kendi merasında farklı rapalalara atlıyorlar sizin orada iş ypaan rapalalar bizim burada iş yapacağını tahmin etmiyorum...bizim burada iş yapan rapalaların sizin orada iş yapacğaını tahmin etmiyrum :)

6. LevrekPeşinde77

evet mutluka O merada AVlak bölgemizde av yapanlardan Tavsiyeler almak şartt... birde hangi rapalanın kendi meralarında iş yaptğını bilmek laızmmm onun için 100 tane rapala yerine kendi meranda iş yapan 5 bilemedin 10 tane rapala ilede güzel balıklar aLırısn...unutma En iyi Bildiğin Kendi Bildiğindir...

7. LevrekPeşinde77

malasef Meralar talan ediliyor ve balık zevkimizi mahvediyolarr...

8. Selahattin

Selahattin Moderatör Yönetici

Zıpkıncılara bir önlem almak şart zaten, vurduklarını satıyorlar, limitlere uyan ben şahsen hiç görmedim, en profesyonelce avlananı bile limitleri aşıyor, ve abartmıyorum işi bilenlerin yüzde 99 'u balığı satmak için vuruyor... Yumurtaya yatmış yatmamış , hiç önemli değil, bilahare yumurta zamanlarında daha da çok işlerine geliyor balıklar hareketsiz kaldıkları için kolayca vurup vurup satıyorlar, Geçen kış Gemlik de Tezgahlarda bakıyorum karagözleri öyle güzel vurmuşlar ki enseden nerdeyse iğne deliği kadar delik, anlamaya imkan yok, vatandaş da nerden bilecek alıp yiyor o balığı..

9. LevrekPeşinde77

evet gerçekten öyle meralarımız talan ediliyor inanmıyacaksınız adam idonun oraya dalıyor varmı böyle birşey bu nasıl bir cesarettt anlamadım

10. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Hemen pes etme Anıl
    Elinde ne sahteler var bilmiyorum ama belli başlı sahteler hemen her yerde çalışır.

11. LevrekPeşinde77

şuanda Pes etmiş durumda değilim ağabey amma dün bir hareket olması buda hoşuma gitti aramaya devam balığı Ve Hızır Abimin Güzel bir sözü var sen oraya gittiğinde Levrek seni beklemez ::harika::harika: