Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

At cek takimim ve yorumlariniz

Konu, 'Olta Takımları ve Olta Çeşitlerine Genel Bakış' kısmında KarşıyakaBalıkçısı tarafından paylaşıldı.

1. KarşıyakaBalıkçısı

KarşıyakaBalıkçısı Aktif Üye

Merhabalar herkese nihayet spin takimimi topladim ve begenilerinize sunuyorum lutfen +/- yorumlarinizi eksik etmeyiniz uploadfromtaptalk1402652744859.jpg uploadfromtaptalk1402652754663.jpg uploadfromtaptalk1402652763561.jpg uploadfromtaptalk1402652772433.jpg uploadfromtaptalk1402652781484.jpg uploadfromtaptalk1402652790143.jpg uploadfromtaptalk1402652801121.jpg

KalamA bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. HastaRuH

HastaRuH Daimi Üye

Hayırlı olsun. Rapalalarada üsten ilk iki, en alttaki ve alttan 4. Güzel beğendim. Misina güzel.
    Trofe avlar dilerim.

Tapatalk aracılığı ile gönderildi

4. Berke Öztürkmen

Berke Öztürkmen Aktif Üye

Hepsi guzel. Gule gule rastgelsin.

Sent from my HTC Desire HD A9191

5. KalamA

KalamA Daimi Üye

Hamit, gönlünce güzel avlarda güle güle kullan kardeşim Ürünler gayet güzel, kamışın nerde? Misina güzel, makinenin üzerindeki ip çok az ve yetersiz. Kalamar sahtelerini pek tutmadım ama, Ksk halı sahaların karşısında Doğan Market'in arada Riba Balıkçılık Önder abi var. Gidecek olursan selamımı söyle, 2,5 TL'lik fosforlu çok güzel kalamar sahteleri var onda, sarı ve pembeleri şahane iş yapıyor, şiddetle tavsiye ederim. Rapalalarından alttan 3. ve 5. hariç hepsi de farklı zaman ve mekanlarda iş yaparlar diye düşünüyorum. Hepsi de güzeller. Alttan 3. ve 5.'de tatlı su turna avında verimli olabilirler. Kırmızı kafaya her balık kanabilir. Tekrar hayırlı olsun kardeşim, her zaman rastgelsin...

6. Can_Ordu

Can_Ordu Aktif Üye

Hayırlı olsun, kamışı bilmiyorum ama makine ve sahteler güzel olmuş. Karides olayını hiç bilmiyorum buralarda görmedim.

Ek olarak ben aynı misinayı aldım çok hoşlanmadım. Övgülerle almıştım ama benim beceriksizliğimden midir bilmiyorum palomar haricinde düğüm tutmuyor. Kasa gözü olmuyor ıslatmama rağmen suda sıkmama rağmen düğümlerde başarılı olamadım. Kıvırcıklanma ile düğüm çözülüyor. Aklınızda bulunsun düğümlerinizi sağlama alın derim.

Bol trofeli keyifli avlarda kullanmak nasip olsun. Rastgele.

7. KarşıyakaBalıkçısı

sizede bol trofeli avlar dilerim abi yorumunuz icin tesekkur ederim
    tesekkurler
    can abim yorumlarin icin cok tesekkur ederim tavsiyelerine muhakkak uyarim kamisim okuma salina 10-40 gr 2.40 peki kirmizi kafa gece is gordururmu abi
    cok tesekkur ederim abi tavsiyelerini aklimin bir yerine yazdim misinayi deneme firsatini bulacagim insallah

KalamA bunu beğendi.
  8. KalamA

KalamA Daimi Üye

Kamışın da güzel Bence içlerinde gece en çok iş yapabilecek rapalan o kırmızı kafa ;) Hiç slikon göremedim yalnız. Çağlar Av'a uğrayabilirsen, ördek ayağı kuyruklu Daiwa slikonlar var, her rengi birbirinden güzel. Tanesi 2,5 TL. Onlara jighead uydurup şans verirsen birçok rapaladan daha iyi verim alabileceğini düşünüyorum. Bir de Horozbina Bülent ağabeyin slikonlara 3'lü iğne monte ettiği konular var. O konulardan yardım alıp uygun modifikasyonla şansını ziyadesiyle arttırabileceğini düşünüyorum kardeşim Yine mutlaka Savagear Soft4Play Shad varsa çantanda, güvenebileceğin 1 numara o olacaktır...

9. KarşıyakaBalıkçısı

Tavsiyen ve yorumlarin icin canı gönülden çok teşekkür ederim Can abi sen ve diger abilerimin tecrübelerinden cok faydalanmak istiyorum.

KalamA bunu beğendi.