Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

At-Cek ve Samandira icin Kamis ve makina onerisi.

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında Orxan tarafından paylaşıldı.

1. Orxan

Orxan Yeni Üye

Merhaba sayin arkadaslar.Ben Azerbeycandanim ve 1 yillik Ankarada olcam.Azerbeycanda spin takimim var ama malesef getiremedim buraya.2 ay sonra memlekete gidib getirmeyi dusunuyorum.ona kadarda bos kalmak istemiyorum.Sizden ricam bana at-cek+samandira li avlanmak icin (Ankarada golde belki Azerbeycandada denizde) bir kamis ve makina onermeniz.Bizim oralarda buyuk baliklar olmuyor maks. 6 kilo oluyor.Burdada avlandiqim yerde buyuk balik olacaqin dusunmuyorum.Bunlar, ogrenci oldugumu ve 2 aylik kullanim icin olduqunu goz onunde bulundurub bana en ekonomik ve isime yarayacak kamis ve makinayi onermenizi rica ediyorum.

Saygilarimla

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Orxan

Orxan Yeni Üye

Yokmu tecrubesi olan abilerimizden?Bayramda burda kalcam yurtda hickimse olmuycak balik avina gideyim diyordumda qaliba kamis almayi yetisdiremiycem

4. Selahattin

Selahattin Moderatör Yönetici

Uygun fiyat olarak shimano alivio set yapabilirsin kardeşim, daha altına inmeni önermem..

5. Orxan

Orxan Yeni Üye

Abi Okuma nasil peki?

6. Selahattin

Selahattin Moderatör Yönetici

En dandik shimanoyu en baba okumaya değişmem spinning avı için gecerli tabi bu ;) kamışta da fladen ı çok beğeniyorum yüzük kaliteleri inanılmaz..