Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atçek İle Levrek, Tombik, Barakuda, Sarıkuyruk Akya

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında Fatih Koç tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Koç

Fatih Koç Daimi Üye

Cümleten Selamün Aleyküm arkadaşlar...
    Yazdan ve son birkaç günden bikaç ufak avı paylaşayım dedim, malum sezona giriyoruz hem idman yapmış oluruz.. Daha enteresan ve akıllara zarar av videolarımda var ama gerekli düzenlemeleri yapıp paylaşmayı düşünüyorum onları da..

Levrekler yazdan, başka avlar ve başka resimlerde var inşaallah buldukça bu konuya eklerim ama şimdilik bilgisayardan bunları ayıklayabildim aperatif babında.. Ana yemek ya da yemekler sonra inşaallah..

Levrekler max rapfayu, max rap beyaz ve sea horse sahtelerle yakalandı.. Hava aynaydı, güneşin kavurduğu sıcak fethiye gecelerinde denizden kucağımıza hopladılar..
    Avın birinde Uluçta vardı onada selamlar buradan.. (Çuprayı yedirdim levreğine el koydum adamın iyimi :))

Turna dediğimiz barakudalar max rap FPGH 15cmlikle, Duel Hardcore Minnow 110 ve Sea Horse marka sahtelerle alındı genelde onları çalıştırabildim yani.. . 20 kadar tutabildim henüz bu sene turna, ama istekliyim daha çok tutacam..

tombik yada yavru yazılı orkicik arkadaşı sabah suyunda Rapala Max Rap 15 cm FPGH ile yakaladım..

Sarıkuyruk akya olan arkadaşta geçenlerde sabah suyunda özel ve gizli bir poper sahtemle yakalandı, 2. yi kaçırdım, bundan daha iri ve güçlü olmalı ki sahtenin iğneleri dümdüz edip gitti vicdansız..

http://www.youtube.com/watch?v=BlR2auImKgs&feature=youtu.be

Takımlarım:
    Kamışlar: Savagear Bushweaker 2.40 Konfor budur nce izgi Amatr Balklk Malzemeleri
    İnceçizgiye teşekkürler..
    Ve shimano Beastmaster Cx Seabass 2.40 ve 2.70

Makina: Daiwa Exceler X 3000 Yücel usta güzel makina bu bee sende sağolasın..
    ve Shimano stradic Sfc 3000
    İp: Savagear Adrenalin 0.16 ve 0.10
    nce izgi Amatr Balklk Malzemeleri bu ipi önerdikleri için müteşekkirim arkadaşlara.. Kmıştan ve ipten ziyadesiyle memnunum ve şiddetle öneririm, Berkley whiplash falan keyfe kedermiş yahu...

Herkese bol balıklı bol adrenalinli avlar dilerim..
    Hadi ben balığa kaçar..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Kasım 2012
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. konevii

konevii Aktif Üye

Tebrik ve teşekkürler Fatih abi. Bu arada akya çok güzelmiş. Kısmetin dâim olsun.

4. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Tebrikler Fatih çok güzel avlara imza atmışsın. :)

5. m1976k

m1976k Aktif Üye

vay hacım yeşil sahalara dönüş yapmışsın bakıyorum hayırlı uğurlu olsun....

6. bahadir37

bahadir37 Aktif Üye

Özlemişiz senin raporlarını Fatih abi :)

7. ekvator1907

ekvator1907 Aktif Üye

Fatih Bey tebrikler çok güzel avlar gerçekleştirmişsiniz. Afiyet olsun. Adı siz de saklı olan popper sahteyi merak etmiyor değilim yani :d

8. Murat Sağlam

Murat Sağlam Üye

Fatih üstadım, o kadar telefonlaştık ama tanışmak nasip olmadı, hayırlısıyla gelecek sefere birlikte av yapma imkanı buluruz inşallah. Bende işlerden fırsat bulursam güzel bir av hikayesiyle tuttuğum ve kaçırdığım Lagos'ları paylaşacağım..

İstanbul'dan sevgiler....

9. Murat Sağlam

Murat Sağlam Üye

Bu arada senin levrekler harika görünüyorlar, sabahları o kadar denedik gelmedi ama demek akşam denemek lazımmış :)
    Daha bereketli avlarınız olur inşallah....

10. HAWG

HAWG Üye

Bak ben bu avları çook sevdim.Eee artık sırt sırta verip kılıçları sallamanın zamanı gelmiş anlaşılan.:pBilemedin sen onu dur bi!:D

11. AKIN KAPTAN

AKIN KAPTAN Editör Moderatör

Özellikle levrekler çok güzel. At çek ile avlanmanın hakkını vermişsiniz. Hep rasrtgelsin.