Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

av malzemesi satan yerler

Konu, 'Sohbet' kısmında halilibo42 tarafından paylaşıldı.

1. halilibo42

halilibo42 Yeni Üye

öncelikle herkese selamlar aranıza adana'dan katılıyorum arkadaşlar benim sıkıntım av malzemesi satan yerlerle ilgili geçenlerde ufak defek bir kaç malzeme almak için gittim yerlerde müşteriye bakan satıcının tepkisi beni çok sinirlendirdi satarken insanın yüzüne bile bakmıyorlar ilgi desen sıfır ne tavsiye ediyorlar nede bilgi veriyorlar sanki zorla satıyorlarmış gibi davranıyorlar ya çok kazanıyorlar yada istemeyerek yapıyorlar ben öyle düşünüyorum ve böyle davranan yerlerden ne alışveriş yapıyorum nede tavsiye ediyorum siz degerli arkadaşlarımdan da böyle yerlerden alışveriş yapmayın saygılar :)

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. magnificent

magnificent Aktif Üye

Tamam .. :)

4. hunter

hunter Daimi Üye

Halil aramıza hoş geldin.
    Ne demek istediğini gayet iyi anlıyor ve sana katılıyorum.
    Sanki piyasada bir tek ona mahkummuşcasına,sana bedava mal veriyormuş gibi :D

Bu durumu şöyle özetleyeyim,burada iş firma sahibi veya yetkilisinde bitiyor,şunuda çok iyi biliyorumki Balık malzeme müşterisi genelde nazlı ve bazan insanı kanser eder :D lakin şuda bilinmelidirki en zor iş insanlarla uğraşma işidir,ama yapacak bir şey yok ekmek yeniyorsa yaptığın işle ilgili saygı duyup işinin gereğini yapmalıdır.

Bu durum karşısında ben olsam direk patron'u yada yöneticiyi sorar ona durumu özetlerim uygun bir biçimde.

Hal böyleyken firmalarda rekabetler söz konusuyken müşteriye yeterince ilgi gösterip,gerekirse tabiri caiz ise müşterinin gazını almalılar :D

Bu açıklamalarım bir çok kişinin ortak düşüncesidir diye düşünüyorum.
    İyi paylaşımlar.

5. Sökeli

Sökeli Aktif Üye

Çok para kazanmanın peşindeler öyle ufak tefek dedigin birkaç igne, fırdöndü falan alacagım desen yüzüne bakmazlar ama pahalı markanın kamış ve makinasını sor bakalım davranışı nasıl olacak esnaflık apayrı bir iş gerçek esnaf malda ayırt etmez, müşteride ayırt etmez.