Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Av raporları hakkında fikrim geldi :)

Konu, 'Öneri ve Şikayetleriniz' kısmında blaze tarafından paylaşıldı.

1. blaze

blaze Aktif Üye

Merhaba arkadaslar,

Bu forum sayesinde sıfır seviyesinden başladığım balık sevdasında kendi takımlarımı hazırlayabilecek seviyeye kadar gelebildim. Kendi adıma forumda yer alan av raporlarını geçmişten itibaren eksiksiz okumaya çalışıyorum, bu sayede hangi bölgede, hangi mevsimde nasıl avlar yapılabiliyor öğrenme şansım oluyor.

Bu noktada nacizane olarak paylaşmak istediğim bir düşüncem var,

Mümkün olduğu kadar av raporlarımızda kullanılan kamış - makine, misina - ip - leaeder bilgileri, iğne ve takım bilgileri, kurşun ağırlıkları gibi bilgiler olursa biz yolun başında olanlar için bulunmaz bir kaynak oluşur diye düşünüyorum.

Bu arada kendi adıma henüz bir av raporu yayınlayamadım çünkü kayda değer bir av gercekleştiremedim.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. arif_balık_peşinde

arif_balık_peşinde Aktif Üye

BENDE HAZIR AÇILMIŞ KONU ALTINDA BİR RİCADA BULUNAYIM TAKIMIN GÖRSELİ OLSA AÇILAN AV GÜNCELERİNDE DAHA ETKİLİ OLUR ÇOĞU ARKADAŞIMIZ ABİMİZ SORDUĞUMUZ ZAMAN BİZİ KIRMAYIP YARDIMCI OLUYORLAR AMA ÜŞENEN ARKADAŞLARDA GÖRÜR BÖYLECE

4. scorpion26

scorpion26 Daimi Üye

Sürekli büyük harf kullanmanızın bir sebebi var mı?

5. arif_balık_peşinde

YOK İŞ YERİNDE PROGRAMDA BUNU KULLANDIĞIM İÇİN KAPATIP AÇMAKLA UĞRAŞMIYORUM ÜŞENDİĞİM İÇİN AMA RAHATSIZ OLDUYSANIZ küçülte bilirim

6. arif_balık_peşinde

bu arada yazdıklarımdan çok şekliyle ilgilenmenize üzüldüm

7. scorpion26

scorpion26 Daimi Üye

Ya kusura bakmayın ama direk rahatsız edici duruyor. Belkide alışık olmadığımızdandır. Bir zaruretten kaynaklanıyor ise anlayış gösterilebilir. Lakin böyle bir durum yok ise küçük harfleri kullanmakta fayda var.

8. arif_balık_peşinde

neyse konuyu bu yüzden kirletmeye gerek yok bence sağolun uyarınız için kusura bakmayın rahatsızlık verdiğim için

9. hakandaspinar

hakandaspinar Aktif Üye

Merhaba arkadaslar aslinda bende amatör olarak arada baliğa giderim bu bilgileri ögrendikçe daha zevkli olacagından resimlerle desteklenmesi takım ve aletlerin çok iyi olur düşünceaindeyim

10. togay yurtsever

togay yurtsever Aktif Üye

Güzel düşünce uygulanabilirse yeni başlayanlar için özellikle daha iyi olur.
    Ayrıca;
    İnternet artık hayatımızın vazgeçilmezi.
    Hemen hergün hepimiz farklı bir neden de olsa internete girmek zorunda kalıyoruz ya da keyfen giriyoruz.
    İntenet üzerinde ki dialog lar genel olarak yazışma ile olduğu için bunun da bazı etik olan ya da olmayan durumları var.
    Birbirini görmeyen,karakterlerini bilmeyen,tanımayan insanların bu durumlara uyması elbette yazılarımızı daha iyi anlaşılır hale getirir.
    Forumlar genelinde ve internetin tüm yarışmalarında büyük harfle yazmak "bağırmak"anlamına gelir.
    Arkadaşımız bu yüzden uyarmış sizde hemen uyduğunuz için şahsım adına teşekkür ederim.

arif_balık_peşinde bunu beğendi.
  11. berkeöztürkmen

berkeöztürkmen Yeni Üye

Guzel fikirler ben raporlarimda isteklerinizi mumkun oldugunca yerine getirecegim.