Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ava Çıkıyoruz inşallah

Levrek@

Daimi Üye
Adı
Seyit SUNGUR
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Selahattin makine ve kamış ağlıo resmen :) 1 saat kadar öncesinde arkadaslarımb ısrarına dayanamadım evin yolunu tuttuk .. Sabah 06:00 civarında anadolu yakası vaniköy'de avımıza devam edeceğiz .. Tuttugum yarım kilo kadar istavriti orda yaşlı bir teyzeye hediye ettim kısmet yarına kaldı artık :)

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Vaniköy de palamut a çapari at mutlaka sabah 6 da orda olman lazım en geç

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Rastgele şimdiden :D Kırçıllı tüy seyrek takım , uzun köstek ona göre :D

TekAdam

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Süleyman Vedal Kahramanoğlu
Canlı yayın için güzel bir başlangıç Seyit ;)

Sabah avında umarım aradığını bulursun, rast gelsin...

Levrek@

Daimi Üye
Adı
Seyit SUNGUR
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Canlı yayın için güzel bir başlangıç Seyit ;)

Sabah avında umarım aradığını bulursun, rast gelsin...
Saol süleyman abim inşallah yarın aradığımı bulucağım :)

Selahattin çölede vaha gibisin :)

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Levrek@

Daimi Üye
Adı
Seyit SUNGUR
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Günaydın Arkadaşlar ;

Sabah 05:30'da Evden ( Dikilitaş'tan) Çıktık ... Avlağımız Olan Anadolu Yakasındaki Vaniköye Geçtik 06:00 Sıralarında Ordaydık , Oltalarımızı Hazırladık ve Vira Bismillah Dedik ... 08:00'e Kadar Yaptığımız At Çek Denemeleri başarısız oldu :( Etraftaki Saygı Duyulacak Eski Balıkçı Abilerimiz Kefal Takımlarını Bizim Takımlarınıza Dolaştırana Kadar ... Ordan Tekrardan Bize Ekmek Yok Diyerek Değişik Mekanda Ferahlık Vardır Diyerek Sırasıyla , Kanlıca , Anadolu Hisarı Ve Beykozda At Çek Denemeleri Yaparak Geçirdik Ama Hiç Bir Şekilde Oltayı Dahi Yoklayan Olmadı :(

Ordan'da Avrupa Yakasına Geçtik ..

Sırasıylada Avrupa Yakasında Arnavutköy , Emirgan , Yeniköy ve Tarabyada yaptığımız Denemeler sonucunda elimiz boş kaldı olta atanların çogu elleri boş geri dönüyordu ... bizde geri dönüş yoluna geçmiş bulunmaktayız ...

Bu hafta Elimiz boş kaldı benim için güzel bir deneyim ve ilk olarakta güzel bir av raporu deneyimi oldu ...

Haftaya tekrardan görüşmek dileği ile siz değerli abilerim ve kardeşlerime saygılar sevgiler ve bol avlı günler :)

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Enazından nerde ne çıktığını ve meraları az çok gördün, haftaya ciddi ciddi oturup planlama yaparsan güzel avlar çıkartacaksın :) Rastgele :)

cuma ve c.tesi sabahları öğlene kadar kandillideydim ve neredeyse balık alanı hiç görmedim gibi. çok verimsiz geçiyor. tek kârın aldığın temiz hava. balık gelmesi şart değil tabi ama insan o kadar duruyo 3-5 tane gelse fena olmaz tabi :) bende kandilli dışında yer arıyorum.