Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ava Çıkıyoruz inşallah

Levrek@

Daimi Üye
Adı
Seyit SUNGUR
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Birde Abilerim Dikkatimi Ceken Bir Şey Oldu Sizlerle paylaşmak İsterim .. Boğazdaki İki Yakadai Takımcılarda Bi Takım Satmaktalar Fotoğrafını çektirmediler Tarif etmek istiyorum sizlere ..

makineden gelen misinanın bittigi yerde ( klips'in oldugu yer ) balık sırtı bir kursun altında 15-20 santim cok ince seffaf bir boru onun içinden beden geçiyor bedenin üstünde istavrit çaparisi bulunuyor , kimisinde 3 lü igne kimisinde 5 li igne gördüm .. bu takım nedir ne işe yarar bulursam fotosunuda koyucam hemen ...

bogazlufer

Aktif Üye
Adı
Murat
Birde Abilerim Dikkatimi Ceken Bir Şey Oldu Sizlerle paylaşmak İsterim .. Boğazdaki İki Yakadai Takımcılarda Bi Takım Satmaktalar Fotoğrafını çektirmediler Tarif etmek istiyorum sizlere ..

makineden gelen misinanın bittigi yerde ( klips'in oldugu yer ) balık sırtı bir kursun altında 15-20 santim cok ince seffaf bir boru onun içinden beden geçiyor bedenin üstünde istavrit çaparisi bulunuyor , kimisinde 3 lü igne kimisinde 5 li igne gördüm .. bu takım nedir ne işe yarar bulursam fotosunuda koyucam hemen ...
üst çapari düzeneği alt yemli mi acaba ?

bu düzenek ile at çek te hem çapari ile alma şansı olur hem de yemliye gelir balık.

çinekop akın zamanı çok kullanılır ama emin değilim tam anlamadım.

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Biraz anlatım bozukluğu olmuş, anlamadım :D

Levrek@

Daimi Üye
Adı
Seyit SUNGUR
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
üst çapari düzeneği alt yemli mi acaba ?

bu düzenek ile at çek te hem çapari ile alma şansı olur hem de yemliye gelir balık.

çinekop akın zamanı çok kullanılır ama emin değilim tam anlamadım.
Yok yemli degildi abi sadece boş çapari atıyorlardı ..

Selahattin telefondan yazdım kardeşim bide hemen soruım diye aceleyle yazınca böyle oldu :)

Furkan kardeşim ben emirgana gitmeden akşam 17:00 sıralarında orta boy bir tane çekmişler başkada görmedim :(

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Levrek@

Daimi Üye
Adı
Seyit SUNGUR
Kan Grubu
AB Rh Pozitif

En Üst'te bulunan şeffaf tüplü sıyırtma kurşundan bahsediyordum ki buldum :) bunun altına her türlü şeyi bağlaya biliyormuşuz yaptığım araştırmalar sonucunda :)

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif

En Üst'te bulunan şeffaf tüplü sıyırtma kurşundan bahsediyordum ki buldum :) bunun altına her türlü şeyi bağlaya biliyormuşuz yaptığım araştırmalar sonucunda :)
İlginçmiş ben de hiç görmemiştim bu tip sıyırtma kurşununu.. da resmini neden çektirmediler onu anlamadım :) Farklı bir uygulama mı yapıyorlardı?

Levrek@

Daimi Üye
Adı
Seyit SUNGUR
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
İlginçmiş ben de hiç görmemiştim bu tip sıyırtma kurşununu.. da resmini neden çektirmediler onu anlamadım :) Farklı bir uygulama mı yapıyorlardı?
Çekiyorsunuz Sonra Gidip Kendiniz Yapıyorsunuz Biz Para Kazanamıyoruz Diyolar ; Adamlarda haklı :)