Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Avea denen firmanın rezilliği

Konu, 'Genel Konular' kısmında lost_zombie tarafından paylaşıldı.

1. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye

Akşam üstü saat 17,30dan beri avea faturalı hattımı kullanamıyorum bu durumu İstanbul genelinde bir çalışma var en kısasürede hallolacak diye geçiştiren operatörlere ise söylenecek binşey yok.Adının esra olduğunu söyleyen operatör kızımıza, 3 saattir görüsme yapamıyorum, hanım efendi benim telefonum para kazanmak için çalışıyor diyorum.Bu saatte operatörmü arayayım hanımefendi diyorum aymaz bir tavırla sizbilirsiniz arayın bey efendi diyor ve Avea denen bu lanet şirketin ve personelinin nasıl bir aymazlık içinde çalıştığını görmüş oluyoruruz beyler ben bu konuda ses getirecek bir şikayette bulunmak için ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Surffishing

Surffishing Daimi Üye

Valla Nejat abi sana kolay gelsin..

Ben Avea ile mahkemelik oldum.Ödediğim halde ödemedin deyip hattımı kestiler ve birde üstüne İcra takibi yaptılar.30 TL'lik bir fatura için..
    Sırf bu konuyu çözmek için, 30 liralık faturayı ödediğimi ispat edebilmek için, aracımla İzmir ana bayiine gittim."Haklısınız" dediler ama değişen birşey olmadı.Sadece ispat edebilmek için 30 liralık faturaya karşın 350tl masraf yaptım ama sonuç alamadım.
    Hukuk mücadelem 2 sene sürdü ve kazandım.Şimdi Vadafon kontörlü kullanıyorum ve memnunum.50Tl'lik yükleme yapıyorum 1 ay sınırlama olmaksızın arama yapıyorum yetiyor.

4. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye

Erdal öyle arsızlarki şimdi yine aradım 10 dakika oluyor, hatun diyorki zaman mefhumu yok beyefendi bu arızada bu konuda size yardımcı olamayacağım diyor.

5. Surffishing

Surffishing Daimi Üye

Ben şimdiye çoktan numaramı taşımıştım.:)
    Devir iletişim devri.Ben cebimi kapatmadığım sürece bana ulaşılamıyorsa bazı şeyler devrin ardında kalmış demektir.:)

6. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye

Malesef 1 yıllık taahhüt var 3-4 ay kaldı simdiye kadar çoktan geçmistim ama bu bağlayıcılıkta ayrı bir kandırmacaymış sonra anlıyorum.:mad:

7. BAYBORA

BAYBORA Daimi Üye

Bu günkü dünyada hiç bir şey için taahhüt verilmemeli.
    Zira bu hal kendi seçme ve kara verme özgürlüğünüzün -aslında çeşitli hikayeler ve bahanelerle iradenez yanlış yönlendirilerek- kendinizce kısıtlanması söz konusu.Tüketici olarak bu hattı kullanıyorsunuz.O halde operatör ayıplı bir hizmet ifa etmiş demektir.Bu ise semen-bedelden indirim ve tazminat isteme hakkı doğurur sizin için.Ama ben yerinde olsam bakmam taahhüde direkt kapatırım o hattı.

8. TEKNOTURK

TEKNOTURK Aktif Üye

Herkes aynı sorunu yaşamış bugün okulda. Hep olası dingillikler bunlar.

Geçen sene İstanbul'u sel aldığında, Vodafone merkezi etkilenmişti, 2 ay boyunca müşteri hizmetlerine ulaşmak mümkün değildi neredeyse.
    Sonraki 2 ay boyunca da, mesaj paket aboneliği, internet paket aboneliği ile ilgili iptal işlemleri gerçekleştirilemedi.

Yani 4-5 ay boyunca tıkır tıkır çektiler paraları hattlardan, iptal isteği gönderince "sonra deneyin" tarzında mesaj gelirken, yeni bir paket almak için mesaj atınca anında "işleminiz onaylandı" mesajı geliyordu.

Yani o seli bir güzel paraya çevirdiler, eşşolunun sıpaları sorgusuz sualsiz her ay yeni çekim yaptılar.

Tabi aylar sonra 3-4 kez arayıp müşteri hizmetlerini, Recep İvedik gibi "müşteri görüşü olarak" küfürlerimi sıralayınca pes edip, löp löp iade ettiler paraları :D

9. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye

Şu saat itibarı ile aynı rezillik devam ediyor.:mad:

10. TEKNOTURK

TEKNOTURK Aktif Üye

18 gibi çözülmüş sorunu milletin?? Benim avea'yı da kontrol ettim 2 saat önce de sorun yoktu şimdi de sorun yok. Avea'ya gıcık kaptırdın kendine demek Nejat Abi. Adam toplayıp kesin dövcekler seni, gör bak:D

11. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye

Gelsinler beklemekteyim rapalalarla 150-200 gr kurşunlarla dalıcam namussuzlara.:D:mad::mad:Mafyamı bunlar uleeeeyyn..