Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Awa-Shima

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında GOKHAN AKSOY tarafından paylaşıldı.

1. GOKHAN AKSOY

GOKHAN AKSOY Daimi Üye

Merhaba arkadaslar gecen gun bı arkadas Awa-Shima Beast Stage II Spining 2.70 mt kamıs almıs ınceleme sansı buldum kamıs cok hosuma gıttı kamıs ınsana guven veren bı yapısı var lacka degıl ne cok sert nede cok yumusak ayrıca makıne takma yerı Fossil wood makina yatağı bu galıba shımanonun en ust sevıyesı lesatlıda var klavuzlar tıtanıum fıyatıda cok uygun aynısından bende almaya karar verdım acaba kullanan varmı bunu:harika:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Dündar

Dündar Daimi Üye

Lesath shimanonun üst seviye kamışlarından av arkadaşım kullanıyor 1 yıla yakın bir zamandır makina takma kısmı evet Fossil wood.
    Yalnız avlayacağınız balık levrek ise öyle çok çok paralar vermeye gerek yok (Kişisel Şahsi Görüşüm ) sonrasında insanın piskolojisini bozuyor dikkati 10 kat daha arttırıyor kullanırken ve taşırken.

4. Rapalacı

Rapalacı Daimi Üye

Cok doğru tespit, bizim takimlarda òyle tuvalete bile gidemiyoruz birakip. :)

5. Sahil33

Sahil33 Aktif Üye

bencede şu bir gerçek kırılmayan kamış yok :)ve o yüzden bir çok kamış var çok para veripte korkuların olmasın

6. Dündar

Dündar Daimi Üye

Hahaa :harika::harika::harika::harika::harika: Güzeldi

7. Dündar

Dündar Daimi Üye

Benim düşüncem Makine'ye sınırsız limit düşünülebilinir örneğin daiwa exits :D:D:D
    ama kamışa sea spin , catana , Crossfire , beastmaster yeterde artar bile. ( Kişisel kendi görüşüm )
    Büyük paralar harcayanları kınamıyorum bu şekilde algılanmasın lütfen zevktir alınır kullanılır karşı değilim
    Sadece kırılma riski çok fazla olduğu için ( av dışı dahi ) bu yüzden orta segment kamışlar daha mantıklı geliyor şahsen.

8. hakan3506

hakan3506 Aktif Üye

HAHA çok güldüm sabah sabah :) çok iyiydi..:harika: Not: Havayıda atmışız :p

9. furunotr

furunotr Aktif Üye

Arkadaşın bahsettiği kamış öyle Shimano üst seviye ürünleri gibi çok pahalı bir ürün değil; tabii bu kıyas Shimano'ya göre; elbet kimileri için pahalı da sayılabilir; 250 lira civarında falan bir ürün olsa gerek sanırım ki elbet daha ucuza ve daha pahalıya pekçok ürün mevcut ve bunların hepsi de kullanılabilir şeyler...