Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ayvalik Cunda av bilgisine ihtiyacim var

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında advedanta tarafından paylaşıldı.

1. advedanta

advedanta Üye

Sayin Arkadaslar,
    Agustosun ilk haftasindan Eylulun ilk haftasi sonuna kadar Ayvalik Cunda adasinda olacagim. Teknem oldugu icin onuda goturuyorum. Sizin anlayacaginiz 5 hafta boyunca cunda da balik pesinde olacagim.
    Sizden ricam cunda adasi cevresinde avlanabilecegim yerler hakkinda ve yem konusu da bilgiye ihtiyacim var. Yardimlarinizi esirgemeyeceginizi umarak simdeden tesekkur ederim.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. tween

tween Aktif Üye

Daha 1 hafta önce geldim Ayvalık tan ben oradayken pek bişe yoktu küçük Karagöz vardı onada gerek yok ama eğer tekne işin içine girerse yakalamayacagin balık yoktur helede ege ve helede Cunda ayvalikta ya boru kurdu al yada Sardalya az biraz ekmek ve yufka al harika bi av geçirirsin

4. advedanta

advedanta Üye

Evet dogru soyluyorsun. Balik populasyonu oldukca fazla. Benim asil hedef baliklarim levrek ve cipura. Daha onceki sene denemelerim oldu ama ancak zipkinla levrek ve cupra vurabildim. Amacim olta ilede bu balilari yakalama zevkine nail olmam. İnşallah bu sene kismet olur.

lufermania bunu beğendi.