Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Az kullanılmış,sahtelerimi satıyorum.

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında 35fish tarafından paylaşıldı.

1. 35fish

35fish Aktif Üye

Surecatch 5 TL.Perch taklidi,tatlı suda daha verimli olacağını düşünüyorum.

Pelican Nitro 5 TL(Şu anda piyasada pek bulunmuyor,uzağa erimi ve aksiyonu gayet başarılıdır.)

Pelican Nitro 5 TL(Şu anda piyasada pek bulunmuyor,uzağa erimi ve aksiyonu gayet başarılıdır.)

RAPALA ORIGINAL FLOATER 110MM Renk kodu=G (birkez deneme amaçlı kullanıldı)15 TL(Av marketi.com da 23 TL)

Surecatch 7 TLKefal taklidi,sadece birkez deneme amaçlı kullanıldı.Aksiyonu çok başarılı.

Strike pro JL 120 F 10 TL(av marketi fiyatı 15 TL) Tam bir levrek avcısıdır.Ben de birkaç tane daha var.O yüzden satıyorum.

Strike Pro F011 balsa ağacından mamül.Sadece birkez denemek için kullanıldı.15 TL (Av marketi fiyatı 21 TL)

RAPALA JOINTED FLOATING,balsa ağacından mamül.Birkez kullanıldı.Bir Rapala klasiği.15 TL (Av marketi fiyatı 24 TL)

RIVER2SEA TRIHO MINNOW 120F HB-06(tam bir levrek avcısı) boyası kutuda biraz yıpranmış,10 TL (Av marketi fiyatı 18 TL)

Yozuri CRYSTAL MINNOW F6 90MM c-24 blue tiger modeli,floating 25 TL (Av marketi fiyatı 39 TL)

STRIKE-PRO EG-029 11,5 CM su üstü(popper) 7 TL Uzağa erimi çok başarılı,WTD aksiyonunda gayet başarılı(Av marketi fiyatı 12 TL)

Yozuri ARC MINNOW FLOATING Y41(Sadece birkez kullanıldı.Sahtenin alt tarafındaki çentiğe 2cm lik fosfor çubuğu takılabiliyor.Böylece prediator gece avcı balıkları için çok cezbedici oluyor. 15TL (Balık marketim.com fiyatı 25 TL)

Surecatch kefal taklidi,az dalarlı boyası biraz zedelenmiş 5 TL

Surecatch kefal taklidi 2m dalarlı,sadece birkez kullanıldı. 5TL

TÜM SAHTELERİN İĞNELERİNİ YENİ DEĞİŞTİRDİM .
    FOTOĞRAFLARDA GÖRÜLEN (BAZI SAHTELERDEKİ) BOYA ZEDELENMELERİ DIŞINDA HİÇBİR EKSİKLERİ YOKTUR.
    ÇOĞU SAHTEYİ SADECE BİRKEZ DENEME AMAÇLI KULLANDIM. BOYA ZEDELENMELERİ DE KULLANILMADAN DOLAYI DEĞİL.SAHTELERİMİN KUTULARIN İÇİNDE TOPLUCA BULUNMASINDAN KAYNAKLIDIR.SADECE,KULLANMADIĞIM İÇİN SATIYORUM.

Umarım, gerçekten işine yarayacak arkadaşlar satın alır.
    Satın alan arkadaşlara,bol trofeli avlar dilerim.
    İzmir içinde elden teslim edebilirim.Ama İzmir dışında kargo alıcıya aittir.
    Sorularınız için özelden mail atabilirsiniz.DÜZELTİYORUM TAMAMINA 100 TL İSTİYORUM

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 1 Kasım 2011
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Mesaj kısıtlaması yüzünden konu sahibi sorularınıza cevap veremeyebilir.
    Bu nedenle PM atarak sorabilirsiniz

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Ekim 2011
  4. duzensiz

duzensiz Daimi Üye

çok güzel sahteler var, alana hayırlı olsun. benim gibi koleksiyon işine ileride girişecekler içinde güzel bir derleme.

5. popeye1907

popeye1907 Aktif Üye

Fiyatlar öyle pekte sıcak gözükmüyor. Avmarketi vb sitelerdeki fiyatlar bazen piyasadakinden yüksek olabiliyor.