Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

B.Çekmece Beylikdüzü Dişli Avı

Xoner

Üye
Adı
Gökhan
Organizasyon konusunda pek iyi değilimdir, bana "hadi kalk gidiyoruz" diyin ben koşa koşa gelirim :))
Siz halledin isterseniz. Ben ortama uyum sağlarım hocam :)
@Yılmaz KAVAL

Yılmaz KAVAL

Aktif Üye
Adı
Yılmaz
Kan Grubu
A Rh Pozitif

Bysalwador

Aktif Üye
Adı
bysalwador
Kan Grubu
B Rh Negatif
3 gundur mimaroba,gurpinar ve guzelcede lrf ve spin denedim dun sadece bir pisi baligi alabildim guzelce tarafinda daha balik kiyilamadi maalesef

desper79

Yeni Üye
Adı
Orçun E.
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Merhaba,
En yeni benim iddia ediyorum.Beni de dahil ederseniz memnun olurum.

barla_32

Aktif Üye
Havalar isinsin bir organizasyon yapalım. Bir haftadır Gürpınar , Güzelce tarafında yemli eşkina , mırmır , Kalkan turevi balıkları denedim sonuç sıfır . Bu aralar kıyıdan balık zor .

Yılmaz KAVAL

Aktif Üye
Adı
Yılmaz
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Havalar isinsin bir organizasyon yapalım. Bir haftadır Gürpınar , Güzelce tarafında yemli eşkina , mırmır , Kalkan turevi balıkları denedim sonuç sıfır . Bu aralar kıyıdan balık zor .
Eşkina için daha 1 ay beklemek lazım . organizasyon içi artık bi gun belirlemek lazım. ;)

Guw3n

Üye
Selamlar,
Geçtiğimiz Cuma Avcılar tarafında öğleden sonra işim vardı. Boş zamanımı değerlendirmek ve merayı görmek için Gürpınar'a gittim. 10:00 - 13:00 arasında spinn çalıştım. Sahil boyunca 3 farklı yerden (aşağıdaki haritada işaretlediğim yerlerden) yaklaşık 40-45 dakikalık denemelerim oldu lakin hiç rast gelmedi. Mera hoşuma gitti (hafta sonu nasıl oluyor bilmiyorum ama sessizlik ve sakinlik bana huzur verdi) ve mevsiminde iş yapacağını düşünüyorum. Burada yapacağınız organizasyon zamanları bana uyarsa katılmak isterim.

Herkese güzel avlar dilerim, rast gelsin.

upload_2017-4-19_10-14-16.png

barla_32

Aktif Üye
@Guw3n Hocam Gürpınar ortam olarak çok güzel ancak balık açısından kısır bir mera . Bu merada balık çeşitli ancak sayısal olarak az .

samet_39

Yeni Üye
Adı
Samet Erçel
Kan Grubu
O Rh Negatif
Hep birlikte bir organizasyon yapalım isterseniz. Maksat tanışmak bir şeyler paylaşmak. Ya nasip deriz kısmette varsa tutarız. Yoksa da yapıcak yok