Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Babamdan bana balıkçılık dersı

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında serkan koç tarafından paylaşıldı.

1. serkan koç

serkan koç Üye

Selam Dostlar Değerli abilerim öncelikle sitemizin hayırlı olmasını dilerim. Başlıktanda anlaşıldığı gibi babamla aramda tatlı bir rekabet var ben balıkçıyım senden büyük tutarım falan gibi yıllardır sürer bu. Yine geçen yıl birlikte balığa çıkma fırsatı bulmuştuk. Karşılıklı idaalarla iki saat kadar sırtı çekmiştik ben nerde şu senin balıklar dedim gelir dedi kırma dümeni düz tut şunu falan derken işte geldi diye bağırdı alaylı bakışlarla balıkla on onbeş dakika mücadele sonrası balık kepçemdeydi. Kendi kendime eyvah olum serkan yandın sen dedim. Babamsın sen ustasın deyip öptüm elini.İşlerim dolayısı ile başka fırsat bulup balık tutamayınca koca kış ders alman lazım babandan çocuğum deyip duruyor. bende haklısın diyorum. Balık katil karpuzla 20 metrelerde yakalanmış ve 2 kilo gelmişti:eek:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Bu işler böyle Serkan :) Balık tutana kadar karşında ki baban dahi olsa susturamazsın :p

4. sokrates

sokrates Aktif Üye

:) Bükemediğin bileği öpeceksin kutlarım sizi ve babanızı tebrikler.

5. BİROL

BİROL Daimi Üye

Ne şanslısınki baban gibi sana el veren var.Tabii forumdan öğreneceğin teknikler ve ekipman bilgileri ile babanı geçme şansın olabilir.

6. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Babana tebrikler Serkan
    Güzel bir rekabet başlatmışsın ama kaybettiğin için uzun süre babandan çekeceğin var sanırım :)

7. serkan koç

serkan koç Üye

Evet sizinde dediğiniz gibi ilk fırsatta balığa çıkıp şansımı denemem lazım yoksa daha çok kızdıracak beni:eek::eek::eek: