Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satılık balığa SALDIRAN sahteler....

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında Semi tarafından paylaşıldı.

1. Semi

Semi Üye

Slm. abiler bu ilk satışım bi hatam olursa affola...
    Hiç kulanılmamış 0 ayarında bir kaç sahtem var baska bi sahte almak için bunları kulanmak istedim...
    hiçbir kozmatik ve işlemsel kusuru olmayan sahtelerdir zaten bilinen sahteler oldugu için marka model yazmıyorum her soruya acıgım... takas öncelikli tercihim (duo jerkbait 120,ima sasuke reppa 120 öncelikli 0 veya kulanılmıs olabilir...) her teklifi degerlendiririm satın almak isteyen olursa 75 tl duşunuyorum hepsine umarım birilerinin işine yarar...

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. zaad

zaad Aktif Üye

Hayırlı Satışlar, Roverların boyu kaç cm?

4. Semi

Semi Üye

Saol abicim usami 12 cm. Roverler 12.8 cm.

5. Semi

Semi Üye

Sunu söyliyim bnce bu sahtenin tek kötu yani biraz balon yapmasi atarken ama su ustu sahteleri zaten sakin havada kulandigimiz icin cok sikinti yapmiyo bu tamamen benim kendi görusum...

6. Mehmet Fatih

Mehmet Fatih Aktif Üye

Tüylerini çıkarmamışsın deniz için atıyorsan bunlar tatlısu bazlı modeller odun gibi geliyor tüy ile.Bence hiç satma illa lazım olacak sonra gene alacaksın.Erimez kokmaz bozulmaz dursun keşke 1 tanesini 98lik alsaymışsın ama hepsi aynı boy Usami gördüğüm en iyi aksion alan sahtelerden biri milim milim çekerken çoğu sahte o aksiyonu almaz..Burdaki ustaların dediklerini aktarayım sana..Usamiyi milim milim sanki sürünür gibi çekeceksin hızlı aksiyona gerek yok çok levrek alırsın bence.Rengi fena değil